۱۴۰۰/۰۲/۱۸ شنبه
صبح قزوین هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه‌های اجرایی
هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه‌های اجرایی
کد خبر: ۳۴۹۹۲۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ساعت: ۱۱:۲۵ ↗ لینک کوتاه

هشدار بازرس کل استان قزوین به دستگاه‌های اجرایی

بازرس کل استان از ارسال نامه هشدار آمیز به دستگاه‌هایی که نسبت به ثبت و تکمیل اطلاعات اموال غیرمنقول خود در سامانه جامع سادا اقدام نکرده‌اند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، عبدالله آقاعلیخانی بازرس کل استان قزوین طی ارسال نامه‌ای به دستگاه‌های اجرایی استان به برخی از اداراتی که اطلاعات ساختمان‌ها، املاک و دارایی غیرمنقول خود را در سامانه جامع سادا تکمیل و ثبت نکرده‌اند، هشدار داد.

آقاعلیخانی با تاکید بر بند 2 و تبصره مربوطه ماده 29 ضوابط اجرایی بودجه و جزء بند ج تبصره 12 قانون بودجه سال 1400 بیان کرد: پرداخت هرگونه اعتبارات از جمله تعمیرات اساسی و ماشین آلات، هزینه آب و برق از محل درآمدهای عمومی و اختصاصی و سایر منابع، جهت اموال غیرمنقول ثبت نشده در سامانه سادا ممنوع و در حکم تصرف غیرقانونی است.

وی ادامه داد: به استناد ماده 11 قانون سازمان بازرسی کل کشور؛ به منظور پیشگیری از وقوع هرگونه تخلف و جرم، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در راستای انجام وظایف قانونی خود مکلفند تا نسبت به ثبت و تکمیل اطلاعات ساختمان‌ها و املاک و دارایی غیر منقول در سامانه جامع سادا اقدام نموده و تا زمان تکمیل فرایند ثبت در مهلت قانونی از هرگونه پرداخت و دریافت اعتبارات به شرح مذکور خودداری کنند.

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین