۱۴/ذو القعدة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۴/۰۳ پنجشنبه

صبح قزوین تمام خدمات دانشگاه پیام نور در شهرهای قرمز الکترونیکی شد
تمام خدمات دانشگاه پیام نور در شهرهای قرمز الکترونیکی شد
کد خبر: ۳۴۹۳۷۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱/۲۲ ساعت: ۱۳:۱۴ ↗ لینک کوتاه

تمام خدمات دانشگاه پیام نور در شهرهای قرمز الکترونیکی شد

تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در شهرهای قرمز در قالب دورکاری و به صورت کاملاً الکترونیکی خدمات آموزشی و اداری لازم را ارائه می‌کنند.

به گزارش سرویس دانشگاه صبح قزوین به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در تمامی مراکز استان‌ها و لزوم حفظ سلامت دانشجویان و همکاران دانشگاه پیام نور در سراسر کشور، کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور در شهرهای قرمز در قالب دورکاری و به صورت کاملاً الکترونیکی خدمات آموزشی و اداری لازم را ارائه می‌کنند.
کلیه همکاران و دانشجویان در نظر داشته باشند که برای دریافت خدمات نیازی به مراجعه حضوری به سازمان مرکزی و ستادهای استانی نیست. تمامی اطلاعیه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور همراه با ویدئوکست های آموزشی (راهنمای استفاده از خدمات تصویری) در سامانه lmsmap.pnu.ac.ir دانشگاه بارگذاری شده است.
۲۵ نوع خدمات مجازی مختلف در این سامانه برای استفاده دانشجویان ارائه شده و دانشجویان با ورود به این بخش از سامانه می‌توانند بدون هرگونه مراجعه حضوری، تمام فعالیت‌ها و اطلاعات مورد نیاز خود را اعم از؛ برنامه‌ها و کلاس‌های آموزش مجازی، دسترسی به منابع درسی و کتابخانه ای، اپلیکیشن پیام من و …به تفکیک و وضوح کسب کنند.
دانشجویان صرفاً با کلیک بر روی استان خود بر روی نقشه می‌توانند به شکل متمرکز به سامانه آموزش الکترونیکی و پورتال استانی خود دسترسی یافته و اطلاعات لازم را کسب کنند.
ثبت درخواست‌های دانشجویی در سامانه گلستان
کلیه خدمات مورد نیاز دانشجویان در زمینه مسائل آموزشی در سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir لحاظ شده و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به این سیستم درخواست‌های خود را برای دریافت خدمات لازم ثبت کنند.
سامانه پیشخوان ارائه دهنده خدمات لازم به کلیه متقاضیان
سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور سالم‌ترین و سریع‌ترین راه جهت پیگیری تقاضای ارباب رجوع در دانشگاه پیام نور است. همکاران، دانشجویان و ارباب رجوع می‌توانند به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن بدون صرف هزینه ضمن ثبت درخواست خود در سامانه پیشخوان خدمت دانشگاه پیام نور با دریافت شماره پیگیری و شماره نامه از طریق پیامک، آن را پیگیری کنند.
در راستای سیاست‌های ابلاغی ستاد ملی پیشگیری از کرونا و به منظور مقابله هرچه بیشتر با گسترش این بیماری، کارمندان(عضو علمی و اداری)، دانشجویان و ارباب رجوع جهت انجام امور اداری خود می‌توانند درخواست‌های خود را از طریق پیشخوان خدمت به آدرس http://pishkhan.pnu.ac.ir/ارسال نموده و از همان طریق می‌توانند نتایج آن را دریافت نمایند.
وی در پایان در خصوص نحوه حضور کارکنان سازمان مرکزی و ستادهای استانی گفت: طبق سیاست‌های ابلاغی ستاد مقابله با  کرونا، حضور کارکنان در سازمان مرکزی و ستادهای استانی با حداقل حضور یک سوم خواهد بود و بقیه همکاران در ستادهای استانی و مراکز و واحدها تابع ابلاغیه‌های ستادمقابله با  کرونا بوده و کلیه خدمات مورد نیاز دانشجویان و همکاران را در فرایند دورکاری پیگیری کرده و انجام می‌دهند.

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین