۱۴۰۰/۰۱/۲۷ جمعه
صبح قزوین نظارت‌های دقیق، مانع بروز تخلف‌هاست/ از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین جلوگیری شود
نظارت‌های دقیق، مانع بروز تخلف‌هاست/ از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین جلوگیری شود
کد خبر: ۳۴۹۲۸۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱/۱۸ ساعت: ۱۴:۲۳ ↗ لینک کوتاه

امام جمعه قزوین:

نظارت‌های دقیق، مانع بروز تخلف‌هاست/ از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین جلوگیری شود

امام جمعه قزوین گفت: اگر کارها به موقع انجام شود و نظارت‌های دقیق صورت بگیرد، جلوی بسیاری از تخلف‌ها گرفته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز(چهارشنبه) در دیدار حجت‌الاسلام نورالله قدرتی رئیس کل دادگستری استان و محمد قاسمی دادستان قزوین اظهار کرد: جرائم و خلاف‌هایی که در بخش‌های مختلف صورت می‌گیرد، آسیب‌های بسیاری برای جامعه به همراه دارد و مردم و مسئولان پاکدست را به دردسر می‌اندازد.
 
وی با اشاره به مشکلات پیش آمده در زمین‌های اندیشه‌ی قزوین بیان کرد: برخی به خاطر بی‌مسئولیتی، مرتکب خلاف‌هایی شده‌اند و این خلاف‌ها برای مردم زحمت و گرفتاری ایجاد کرده و لازم است با جدیت به مشکل مردم رسیدگی شده و مانع تضییع حقوق مردم شویم.
 
 
امام جمعه قزوین بیان کرد: اگر کارها به موقع انجام شود و نظارت‌های دقیق صورت بگیرد، جلوی بسیاری از تخلف‌ها گرفته خواهد شد و لازم است دستگاه‌های نظارتی و حراستی کار خود را جدی‌تر بگیرند تا شاهد ارتکاب جرم نباشیم.
 
عابدینی همچنین از خدمات دستگاه قضایی استان قزوین بخاطر پیگیری‌‌ها و تلاش‌های صورت گرفته در برخورد با تخلفات و مفسدان قدردانی کرد.
 
گفتنی است؛ حجت‌الاسلام نورالله قدرتی رئیس کل دادگستری استان و محمد قاسمی دادستان قزوین در این دیدار گزارشی از روند پرونده زمین‌های اندیشه، پرونده نیاوران و برخی مسائل دیگر استان ارائه و بر جلوگیری از تضییع حقوق مردم در شهرک اندیشه‌ی قزوین تأکید کردند.
انتهای پیام/7003
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین