۲۲/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۲ دوشنبه

صبح قزوین فعالیت ۵۰ گروه جهادی در مناطق محروم قزوین
کد خبر: ۳۴۹۰۹۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱/۱۰ ساعت: ۱۱:۵۸ ↗ لینک کوتاه

مسئول بسیج سازندگی استان خبرداد

فعالیت ۵۰ گروه جهادی در مناطق محروم قزوین

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین گفت: حدود ۵۰ گروه جهادی در شهر‌ها و روستا‌های استان قزوین در حال فعالیت و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و عمرانی هستند.

فعالیت ۵۰ گروه جهادی در مناطق محروم قزوین
سرهنگ امیرعلی حسینیانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به حضور گروه‌های جهادی در حوزه محرومیت زدایی در ایام نوروز و در شرایط سخت آب و هوایی اظهار کرد: حدود ۵۰ گروه جهادی در استان قزوین و در حوزه‌های مختلف عمرانی، پزشکی و درمانی، فرهنگی و سایر حوزه‌های خدماتی در حال فعالیت هستند.

وی افزود: با توجه به نیاز روستا‌های استان قزوین، بیش از ۴۰ گروه جهادی با حضور نیرو‌های متخصص دندانپزشک در حال ارائه خدماتی از قبیل عصب کشی، پرکردن، کشیدن دندان و سایر خدمات این حوزه در زندان مرکزی قزوین هستند که با توجه به نظرسنجی‌ها رضایت‌مندی بسیار بالایی را در پی داشته است.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین با اشاره به ساخت دو واحد مسکونی به همت جهادگران استان بیان کرد: جهادگران بسیجی قزوینی در روستای سزنق طارم سفلی مشغول ساخت منزل مسکونی خانواده هشت معلول هستند که با توجه به نامساعد بودن شرایط آب و هوایی منطقه و بارش برف و سرمای هوا، این اقدام جهادی از سوی جهادگران بسیار قابل تقدیر است.

اجرای رزمایش کمک مومنانه در روز‌های پایانی ماه شعبان

وی عنوان کرد: این دو واحد مسکونی خانه معلولین به خانواده‌های دارای بیش از دو معلول تحویل داده خواهد شد که به دست پر توان گروه‌های جهادی سپاه ناحیه امام حسن(ع) و حوزه مقاومت نبی اکرم(ص) در حال ساخت است و تا دو ماه آینده بهره برداری خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اجرای رزمایش کمک مومنانه گفت: رزمایش کمک مومنانه که در لبیک به منویات مقام معظم رهبری در سراسر کشور اجرا شد در استان قزوین نیز در چندین مرحله اجرا شد و این روند ادامه دارد.

حسینیانی یادآور شد: همچنین با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، در روز‌های پایانی ماه شعبان، رزمایش کمک و همدلی مومنانه با توزیع بسته‌های معیشتی، جهیزیه و سایر موارد اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/7003
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان