۱۲/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۶/۲۸ یکشنبه

صبح قزوین پوشش اینترنت ۱۰۵نقطه استان قزوین در سال ۱۴۰۰
پوشش اینترنت ۱۰۵نقطه استان قزوین در سال ۱۴۰۰
کد خبر: ۳۴۸۸۵۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ساعت: ۱۲:۵۸ ↗ لینک کوتاه

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرداد

پوشش اینترنت ۱۰۵نقطه استان قزوین در سال ۱۴۰۰

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: طی رایزنی‌های صورت گرفته با وزیر ارتباطات مقرر شد پوشش آنتن دهی و اینترنت ۱۰۵نقطه از استان قزوین به ویژه منطقه طارم در سال ۱۴۰۰ مورد توجه جدی قرار بگیرد.

فاطمه محمدبیگی در گفت‌وگو با خبرنگار علم و فناوری صبح قزوین با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت رفع مشکلات مردم استان اظهار کرد: خدمتگزاری وظیفه ماست و هیچ گاه صندلی سبز مجلس را محلی برای آرامش و آسایش برای خود ندیدم؛ بلکه این مسئولیت را بستری برای پاسخگویی به مطالبات مردم و کاهش محرومیت زدایی بر خود فرض کرده و خواهم کرد.

وی افزود: طی رایزنی‌های صورت گرفته توسط مجمع نمایندگان و مسئولان استانی با وزیر ارتباطات و سفر جهرمی به استان قزوین مقرر شد پوشش آنتن دهی و اینترنت ۱۰۵نقطه از استان قزوین به ویژه منطقه طارم در سال ۱۴۰۰ مورد توجه جدی قرار بگیرد تا بدین واسطه شاهد ارتقاء شبکه‌های ارتباطی و عدالت آموزشی باشیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس تصریح کرد: از مهمترین مشکلات مردم منطقه طارم موضوع گازرسانی است، طی رایزنی با کمیسیون تلفیق و مصوبه نمایندگان در صحن مجلس یازدهم مقرر شد گازرسانی روستاهای مناطق کوهستانی بالای ۲۰خانوار هر چه سریعتر انجام شود؛ لذا اعتبار لازم برای موضوع از سوی مجلس تخصیص داده شده و منتظر عملیاتی شدن آن توسط دولت هستیم.

وی در پایان گفت: با این مصوبه مجلس و سهمیه‌ای که برای روستاهای مناطق محروم اختصاص یافته، شاهد گازرسانی بسیاری از مناطق روستایی استان قزوین از جمله روستاهای طارم در چند سال آینده خواهیم بود.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین