۱۴۰۰/۰۱/۲۷ جمعه
صبح قزوین کمک ۱۱میلیاردی مردم قزوین در جشن نیکوکاری امسال
کمک ۱۱میلیاردی مردم قزوین در جشن نیکوکاری امسال
کد خبر: ۳۴۸۷۱۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ ساعت: ۱۰:۱۴ ↗ لینک کوتاه

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خبرداد

کمک ۱۱میلیاردی مردم قزوین در جشن نیکوکاری امسال

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم نوع دوست استان قزوین در جشن نیکوکاری امسال تاکنون ۱۱میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان کمک کرده‌اند.

فرزاد فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به مشارکت خوب مردم قزوین در جشن نیکوکاری اظهار کرد: مردم نوع‌دوست استان در جشن نیکوکاری امسال تاکنون ۱۱میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان کمک کرده‌اند که از این میزان ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان به شکل نقدی بوده است.

وی افزود: در جشن نیکوکاری امسال ۲میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان بیشتر از رقم پیش‌بینی شده، جمع‌آوری شد که از مجموع کمک‌های صورت گرفته، ۴میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان مربوط به مراکز نیکوکاری است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده در جشن نیکوکاری بین مددجویان استان قزوین توزیع شده است.

برگزاری جشن نیکوکاری در بیش از ۲۴۰۰ پایگاه 

وی در ادامه گفت: جمع آوری کمک‌های مردمی از یک ماه پیش شروع شده و تا پایان امسال ادامه دارد و وبسایت به آدرس www.۳۳۸۰۸.ir و واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۶۰۲۰۱ و کدمهربانی #۰۲۸*۸۸۷۷* و تلفن نیکوکار ۳۳۸۰۸ ۰۲۸ برای این امر در نظر گرفته شده است.

فرهادی در پایان عنوان کرد: سال گذشته ۷میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان هدایای نقدی و غیرنقدی مردمی در جشن نیکوکاری جمع آوری شد.

گفتنی است؛ جشن نیکوکاری امسال در ۲هزار و ۴۷۰پایگاه استان قزوین برگزار شد.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین