۱۴۰۰/۰۱/۲۷ جمعه
صبح قزوین بیش از ۲۱۰۰بسته معیشتی در قزوین توزیع می‌شود
بیش از ۲۱۰۰بسته معیشتی در قزوین توزیع می‌شود
کد خبر: ۳۴۸۷۰۲ نویسنده: حجت الاسلام رضا نوروزی تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ساعت: ۱۱:۲۹ ↗ لینک کوتاه

معاون فرهنگی اوقاف استان درمصاحبه با صبح‌قزوین:

بیش از ۲۱۰۰بسته معیشتی در قزوین توزیع می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف استان قزوین گفت: در ششمین مرحله از کمک‌های مومنانه بیش از ۲هزار و ۱۰۰بسته معیشتی و بن‌کارت‌ به نیازمندان در سراسر استان اهدا می‌شود.

حجت الاسلام رضا نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به فعالیت‌های اوقاف اظهار کرد: با توجه به اینکه یکی از رسالت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه، بحث اجرای امینانه نیات واقفین است این مسئله در طی سال انجام می‌شود.

وی افزود: این اقدامات خیرخواهانه در برخی از مواقع به صورت بسیار گسترده‌تر در راستای اجرای نیت‌های واقفین و دستگیری از نیازمندان به منصه ظهور گذاشته می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: یکی از طرح‌های اداره اوقاف و امور خیریه بحث دست‌های مهربانی است که همه ساله در ایام سال تحویل و عید نوروز برای کمک به نیازمندان اجرا می‌شود.

اجرای ششمین مرحله از کمک‌های مومنانه با عنوان تبرکات مهدوی
 
وی عنوان کرد: امسال با توجه به تقارن اعیاد ماه شعبان و به ویژه مناسبت نیمه شعبان و ایام ولادت امام زمان(عج) ششمین مرحله از رزمایش کمک‌‌های مومنانه در سال جاری تحت عنوان "تبرکات مهدوی" برگزار می‌شود.
 
نوروزی بیان کرد: در واقع این اقدام همان طرح دست‌های مهربانی است که سال‌های قبل هم اجرا می‌شد اما امسال به یمن میلاد مبارک حضرت ولیعصر(عج) تحت عنوان تبرکات مهدوی اجرا می‌شود.
 
وی در پایان گفت: در ششمین مرحله از کمک‌های مومنانه بیش از 2هزار و 100بسته معیشتی و بن‌کارت‌ از محل بخشی از موقوفات غیرمتصرفی به نیازمندان در سراسر استان اهدا می‌شود.
 
انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین