۱۴۰۰/۰۱/۲۷ جمعه
صبح قزوین مطالبات کارگران قزوینی تا پایان سال پرداخت می‌شود/کاهش تعدیل نیروهای کارگری نسبت به‌سال گذشته
مطالبات کارگران قزوینی تا پایان سال پرداخت می‌شود/کاهش تعدیل نیروهای کارگری نسبت به‌سال گذشته
کد خبر: ۳۴۸۶۹۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ساعت: ۱۴:۲۶ ↗ لینک کوتاه

معاون سیاسی استاندار قزوین:

مطالبات کارگران قزوینی تا پایان سال پرداخت می‌شود/کاهش تعدیل نیروهای کارگری نسبت به‌سال گذشته

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: با اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته تمامی مطالبات کارگران استان قزوین در حوزه واحدهای تولیدی و شهرداری‌های استان تا پایان سال جاری پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ منوچهر حبیبی ظهر امروز(یکشنبه) در جلسه کمیسیون امنیت کارگری استان قزوین با اشاره به اهمیت مهارت کارگران اظهار کرد: با توجه به فضای ایجاد شده در زمینه اشتغال هیچ متقاضی کاری که دارای کارت مهارت است بیکار نخواهد بود.

وی افزود: با اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته تمامی مطالبات کارگران استان قزوین در حوزه واحدهای تولیدی و شهرداری‌های استان تا پایان سال جاری پرداخت می‌شود.

معاون سیاسی استاندار قزوین تصریح کرد: اقدامات و برنامه ریزی‌های خوبی توسط کمیسیون‌های کارگری در شهرستان‌های استان قزوین انجام شده که نتایج قابل قبولی داشته است.

پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی و شهرداری‌ها در اولویت است

وی با اشاره به ایام پایانی سال تاکید کرد: ضرورت دارد مراقبت‌های ویژه از سوی دستگاه‌های مربوطه صورت بگیرد که در این ایام تمامی مطالبات کارگران توسط واحدهای تولیدی پرداخت شود.

حبیبی با بیان اینکه پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی و شهرداری‌ها در اولویت است؛ تصریح کرد: کارگران جزو اقشار با اهمیت و زحمتکش جامعه هستند و حقوقشان دیون ممتازه است باید با اولویت پرداخت شود؛ از این رو پرداخت حقوق کارگران شهرداری‌ها باید با کارمندان شهرداری‌ها در یک زمان پرداخت شود.

وی در پایان با اشاره به ارزیابی‌های صورت گرفته در زمینه اشتغال کارگران در استان قزوین گفت: قطع همکاری و تعدیل نیروهای کارگری در حوزه صنعت و واحدهای تولیدی نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته و این موضوع در شرایط سخت تحریم و کرونایی اتفاق افتاده است.
انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین