۱۴۰۰/۰۱/۲۷ جمعه
صبح قزوین ناداوری‌ها ضربه زیادی به تیم ما زد/ ابتلای ۸ بازیکن شمس‌آذر به کرونا
ناداوری‌ها ضربه زیادی به تیم ما زد/ ابتلای ۸ بازیکن شمس‌آذر به کرونا
کد خبر: ۳۴۸۶۹۲ نویسنده: یوسف بخشی‌زاده تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ ساعت: ۱۳:۵۲ ↗ لینک کوتاه

سرمربی فوتبال شمس‌آذر قزوین درمصاحبه با صبح‌قزوین:

ناداوری‌ها ضربه زیادی به تیم ما زد/ ابتلای ۸ بازیکن شمس‌آذر به کرونا

سرمربی فوتبال شمس‌آذر قزوین گفت: عمده‌ترین مشکل ما داوری است؛ از ناداوری بسیار ضربه خورده‌ایم و اگر بعضی امتیازها از طرف داوری از ما گرفته نمی‌شد، در جایگاه سوم جدول قرار می‌گرفتیم.

یوسف بخشی‌زاده درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشی صبح قزوین در مورد وضعیت تیم فوتبال شمس آذر قزوین اظهار کرد: بااینکه بدشانسی‌هایی داشتیم، اما تیم به روال عادی بازگشته و بسیار خوب بازی می‌کند و از امکانات خوبی نیز برخورداریم.

وی افزود: این هفته متاسفانه دچار یک بحران شدیم و هشت بازیکن مبتلا به کرونا در تیم فوتبال شناسایی شد که خود من نیز جز کرونایی‌ها هستم؛ به همین دلیل به بازی همدان نرسیدیم و دستیارانم در همدان تیم شمس آذر را هدایت می‌کنند.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین تصریح کرد: نبودِ این هشت بازیکن کار را بسیار سخت می‌کند؛ اما فدراسیون تاکید کرد بازی انجام شود؛ بنابراین تیم با ۱۴ بازیکن و دو نفر از اعضای کادر راهی همدان شدند؛ امیدوارم بچه‌ها با انگیزه‌ای که داشتند در بازی پیروز شوند.

عمده‌ترین مشکل ما اشتباهات داوری است

وی در ادامه گفت: تیم از طرف مالکین و مسئولان باشگاه شمس آذر قزوین به خوبی حمایت می‌شود و منتظر به ثمر رسیدن تلاش‌هایمان هستیم‌.

بخشی‌زاده تصریح کرد: عمده‌ترین مشکل ما داوری است؛ از ناداوری بسیار ضربه خورده‌ایم و اگر بعضی امتیازها از طرف داوری از ما گرفته نمی‌شد، در جایگاه سوم جدول قرار می‌گرفتیم؛ داوری ما را خیلی اذیت کرده و امیدواریم این اتفاق دیگر برای ما تکرار نشود.

وی بیان کرد: باشگاه شمس آذر هیچ مشکل مالی و کم و کسری نداشته و تمام امکاناتی که درخواست کردیم برای تیم مهیا شده است؛ در نیم فصل دوم نیز با بودجه‌ای که باشگاه کنار گذاشته است؛ می‌خواهیم یار جدید بگیریم و صعود خود را مسجل کنیم.

این سرمربی در پایان‌ گفت: قراردادم با تیم شمس آذر قزوین سه ساله است؛ اگر به لیگ یک صعود کنیم؛ به کار خود ادامه می‌دهیم؛ البته این بستگی به باشگاه دارد و باید ببینیم چه می‌شود.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین