۱۴۰۰/۰۱/۲۷ جمعه
صبح قزوین اقدام اشرار مسلح را برنمی‌تابیم و محکوم می‌کنیم/ افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله کردند بویی از اسلام نبرده اند
اقدام اشرار مسلح را برنمی‌تابیم و محکوم می‌کنیم/ افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله کردند بویی از اسلام نبرده اند
کد خبر: ۳۴۸۵۴۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۸ ساعت: ۱۰:۴۵ ↗ لینک کوتاه

علمای اهل سنت فهرج و ریگان:

اقدام اشرار مسلح را برنمی‌تابیم و محکوم می‌کنیم/ افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله کردند بویی از اسلام نبرده اند

علمای اهل سنت فهرج و ریگان با اشاره به شهادت یکی از نیروی های جان برکف نیروی انتظامی توسط اشرار مسلح در کورین سیستان و بلوچستان، تصریح کردند: این افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله(ص) کردند بویی از اسلام نبرده اند.

به گزارش سرویس سیاسی صبح‌قزوین؛ مولوی دلشاد نارویی در گفت و گو با راه آرمان، ضمن محکوم کردن اقدام نابخردانه گروهی از اشرار مسلح در پایین کشیدن پرچم مزین به نام مقدس پیامبر اعظم (ص) در حمله به پاسگاه کورین در سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: اینجانب به نمایندگی از همه اهل سنت شهرستان ریگان این اقدام را به شدت محکوم می نمایم. وی افزود: پشت صحنه این ماجرا افراد خود فروخته و رسانه‌های ضد انقلاب و معاند هستند.

امام جمعه اهل سنت ریگان اشاره داشت به شهادت یکی از نیروی های جان برکف نیروی انتظامی توسط اشرار مسلح در کورین سیستان و بلوچستان و ضمن تسلیت به مردم و خانواده این شهید بزرگوار، تصریح کرد: این افرادی که هتک حرمت به پرچم مقدس حضرت محمد رسول الله(ص) کردند بویی از اسلام نبرده اند.

نارویی با بیان اینکه باید قدر کشور و این امنیتی که برایش خون حاج قاسم ها ریخته شده است را بدانیم، عنوان کرد: قوه قضاییه باید با برهم زنندگان امنیت جامعه به شدت برخورد کند.

وی در پایان اظهار کرد: جوانان اهل سنت اخبار را از منابع رسمی پیگیری کنند.

مولوی عبیدالله شهیکی امام جمعه اهل تسنن بخش نگین کویر فهرج طی گفتگو با راه آرمان با محکومیت اقدام اشرار مسلح در هتک حرمت به پرچم مزین به نام رسول خدا (ص) بیان کرد: پرچم محمدرسول الله جزء شعائر اسلام است و به هیچ عنوان توهین به رسول خدا (ص) را برنمی تابیم و تحمل نمی کنیم.

وی افزود: از علما، متنفذین و ریش سفیدان آن منطقه تقاضا داریم نسبت به شناسایی این افراد اقدام مقتضی و عاجل را انجام بدهند.

شهیکی در ادامه به ابعاد حادثه سراوان اشاره و اظهار کرد: از آنجا که ایران اسلامی در جهان امنیت مثال زدنی دارد دشمن با شگردهای مختلف به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است.

امام جمعه اهل تسنن بخش نگین کویر فهرج با تاکید بر هوشیاری و آگاهی مردم اضافه کرد: دشمن در کمین است و ملت ما باید بدانند عوامل ضدانقلاب مسلمانان را هدف قرار داده اند.

وی خاطرنشان کرد: توصیه بنده به مردم این است همیشه اخبار را از رسانه های معتبر و مورد تایید دنبال کنند و به هیچ عنوان مطالب سراسر دروغ رسانه های معاند را باور نداشته باشند.

شهیکی همچنین با تسلیت شهادت مامور نیروی انتظامی در حادثه حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین به مقام معظم رهبری، مجموعه انتظامی، نیروهای مسلح و خانواده داغدار شهید خاطرنشان کرد: امنیت امروز کشور را به سادگی به دست نیاوردیم چرا که برای آن خون های زیادی از جمله شهید حاج قاسم سلیمانی داده ایم.
انتهای پیام/۲۰۰۲

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین