پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

توزیع دستگاه اکسیژن‌ساز در شعب هلال احمر قزوین
کد خبر: ۳۴۸۴۹۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۲/۵ ساعت: ۱۴:۱ ↗ لینک کوتاه

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خبرداد

توزیع دستگاه اکسیژن‌ساز در شعب هلال احمر قزوین

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از توزیع دستگاه اکسیژن‌ساز میان شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان جهت ارائه به بیماران کرونایی به صورت رایگان، خبر داد.

حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: یکی از موضوعات مهم برای بسیاری از هموطنان در دوران نقاهت خود پس از پشت سر گذاشتن بیماری کرونا و همچنین برخی از بیماران پیش از مراجعه به بیمارستان یا در زمان قرنطینه در منزل، استفاده از دستگاه اکسیژن ساز است و در همین راستا تعداد 10دستگاه اکسیژن ساز جهت ارائه به بیماران مبتلا به کرونا در شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان توزیع شد.

وی با بیان اینکه این دستگاه‌های اکسیژن ساز جهت توزیع در بانک امانات پزشکی در اختیار شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان قرار گرفت؛ افزود: با توجه به قیمت بالای این دستگاه‌ها و نیاز کنونی کشور برای کمک به بهبود بیماران، این تجهیزات با کمک جمعیت هلال احمر و خیرین تهیه شده و به صورت امانی در اختیار بیماران قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین ادامه داد: این تجهیزات توسط سازمان داوطلبان هلال احمر در اختیار هلال احمر استان قزوین قرار گرفته است و شناسایی بیماران نیازمند توسط شعب و دفاتر نمایندگی هلال احمر استان انجام خواهد شد و سپس این دستگاه‌ها در اختیار مردم نیازمند به صورت امانی قرار خواهد گرفت.

وی در پایان عنوان کرد: در این روزهای سخت و بحرانی به‌ واسطه شیوع بیماری کرونا در جامعه، آنچه بیش از هر چیز لازم و ضروری به‌ نظر می‌رسد کمک به تسکین آلام بشری و تحقق شعار توان توانمندان و نیاز نیازمندان است که هلال احمر همواره در این مسیر ثابت‌قدم بوده‌ و در هنگام بروز اتفاقات و مشکلات مختلف نشان داده‌ که برای عبور از مشکلات و مخاطرات از هموطنان عزیز و به ویژه نیازمندان پشتیبانی می‌کند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها