پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

کادر درمان تا پایان سال واکسینه می‌شوند/ قرنطینه روستای حسین آباد ادامه دارد
کد خبر: ۳۴۸۳۴۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ ساعت: ۸:۴۵ ↗ لینک کوتاه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین:

کادر درمان تا پایان سال واکسینه می‌شوند/ قرنطینه روستای حسین آباد ادامه دارد

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در فاصله کوتاهی به نوبت همه کادر درمان تا پایان سال واکسینه خواهند شد و همچنین به زودی افراد پرخطر جامعه نیز تحت واکسیناسیون کرونا قرار خواهند گرفت.

علی اکبر کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به واکسیناسیون کرونا در استان قزوین اظهار کرد: خوشبختانه قسمت دوم سهمیه واکسن‌های کرونا استان قزوین از امروز شروع به تزریق می‌شود و بخش دوم کادر درمان تحت واکسیناسیون قرار می‌گیرند.

وی افزود: در فاصله کوتاهی به نوبت همه کادر درمان تا پایان سال واکسینه خواهند شد و همچنین به زودی افراد پرخطر جامعه نیز تحت واکسیناسیون قرار خواهند گرفت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: در شهرستان آبیک نیز حدود هفت نفر مبتلا به کرونای انگلیسی هستند و بقیه موارد در حال بررسی است و قرنطینه روستای حسین آباد ادامه دارد.

سیر ابتلا به کرونا در استان صعودی است

وی عنوان کرد: افراد مبتلا در روستای حسین آباد قرنطینه کامل هستند و یک بیمار نیاز به بستری نیز اکنون در بیمارستان شهدای آبیک بستری بوده و خوشبختانه حال عمومی مناسبی دارد.

کرمی یادآور شد: سیر ابتلا به کرونا در استان قزوین کماکان صعودی است و متاسفانه تعداد زیادی از هم استانی‌ها روزانه مبتلا به این بیماری و بستری می‌شوند.

وی بیان کرد: ۱۵۰نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در استان قزوین مبتلا به کرونا شدند که از این تعداد ۳۰نفر بستری شده و مجموع بستری‌ها حدود ۲۰۰نفر است و متاسفانه در شبانه‌روز گذشته سه بیمار جان باختند و حدود ۲۰نفر هم بدحال هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها