پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

ورود مسافران به قزوین شرایط کرونا را تشدید می‌کند
کد خبر: ۳۴۷۶۲۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲ ساعت: ۱۵:۲۸ ↗ لینک کوتاه

استاندار قزوین:

ورود مسافران به قزوین شرایط کرونا را تشدید می‌کند

استاندار قزوین گفت: قزوین راه ارتباطی بسیاری از استان‌های کشور است که این مهم، کار را بر مسئولان سخت کرده و بیشترین نگرانی ما از ورود مسافرانی است که ابتلا را در استان قزوین افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، هدایت الله جمالی‌پور امروز(پنج شنبه) در ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان که در استانداری قزوین برگزار شد؛ اظهار کرد: اعتماد متقابل یکی از اصول اساسی برای پیشبرد اهداف است که این مهم خوشبختانه در استان قزوین بین خدمتگزاران و مردم به وجود آمده و بسیار مطلوب ارزیابی می‌شود.

وی افزود: تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها در زمینه مقابله با کرونا سنگ تمام گذاشتند و این زحمات باعث به وجود آمدن شرایط ثبات در استان قزوین شده و امیدواریم تلاش‌های انجام شده، قزوین را به وضعیت سفید تبدیل کند.

استاندار قزوین تصریح کرد: در ماه‌های گذشته استان قزوین به مرز ۶۰۰ بستری رسیده بود و در حال احداث بیمارستان صحرایی بودیم؛ ولی خوشبختانه با توجه به عزم مسئولان و مردم برای کاهش کرونا این آمار بسیار کاهش یافته است.

وی بیان کرد: قزوین جزو چند استان پیر کشور است و باعث می‌شود که تعداد مرگ و میر در آن با استان‌های دیگر متفاوت باشد؛ اما با این وجود تعداد مرگ و میر ناشی از کرونا در بسیاری از روزها به صفر رسید که مطلوب ارزیابی می‌شود.

رسانه‌های قزوین در زمینه مقابله با ویروس کرونا بی‌بدیل عمل کردند

جمالی‌پور گفت: رسانه‌های استان قزوین با بسیج کردن تمامی ظرفیت‌ها برای اطلاع رسانی در زمینه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بی‌بدیل عمل کردند که شایسته تقدیر هستند.

وی بیان کرد: البته شرایط موجود مطلوب ستاد کرونای این استان نیست ولی باید تلاش کنیم تا این وضعیت را نگه داشته و روز به روز وضعیت را به سمت سفید شدن هدایت کنیم.

این مقام مسئول عنوان کرد: استان قزوین در حوزه همکاری و همراهی بین مجموعه‌های دستگاهی بی‌نظیر بوده است و خوشبختانه تمامی دستگاه‌ها و به ویژه اعضای شورای تامین همواره یک صدا بوده و در راستای پیشرفت استان قزوین در زمینه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی تلاش کرده‌اند.

وی اضافه کرد: قزوین راه ارتباطی بسیاری از استان‌های کشور است که این مهم کار را بر مسئولان سخت کرده و بیشترین نگرانی ما از حضور و ورود مسافرانی است که ابتلا را در استان قزوین افزایش می‌دهد.

استاندار قزوین در پایان گفت: امیدواریم با حفظ همین وحدت و تعامل شرایط بهتری را در زمینه کرونا در استان قزوین به وجود بیاوریم و به وضعیت سفید کرونایی برسیم.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها