پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

اجرای طرح برون سپاری تمدید روادید اتباع خارجی در قزوین
کد خبر: ۳۴۷۶۲۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲ ساعت: ۱۵:۷ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان خبرداد

اجرای طرح برون سپاری تمدید روادید اتباع خارجی در قزوین

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قزوین از اجرای طرح برون سپاری بخشی از امور مربوط به تمدید روادید اتباع کشور افغانستان به دفاتر خدمات اتباع خارجی در استان خبر داد.

بهمن عشایری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در راستای مصوبات کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی و دستور وزیر کشور مبنی بر موافقت با اجرایی کردن طرح تمدید روادید و گذرنامه‌های خانواری پس از فرآهم آوری زیر ساخت‌های نرم افزاری و ارتباطی در استان‌ها، عملیات تمدید روادید گذرنامه خانواری‌ها از یکم بهمن ۹۹ آغاز و به مدت ۴۵ روز ادامه خواهد داشت.

وی افزود: به منظور تسریع در فرآیند انجام کار، کاهش ازدحام ناشی از مراجعه حضوری اتباع کشور افغانستان و به منظور تسهیل در خدمات‌رسانی به اتباع و مهاجرین خارجی و رعایت دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی، اتباع خارجی که با روادید و گذرنامه خانواری در کشور حضور دارند، می‌توانند به منظور تمدید روادید خود به دفاتر شش گانۀ خدمات اتباع خارجی در استان قزوین مراجعه کرده و روادید خود را تمدید کنند.

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قزوین گفت: آن دسته از اتباع و مهاجرین کشور افغانستانی دارنده گذرنامه با مهر طرح خانواری که دارای تمدید روادید تا تاریخ ۳۱/۶/۹۷ هستند در این مرحله مشمول طرح می‌شوند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها