پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

عاملان درگیری مسلحانه در قزوین بازداشت شدند
کد خبر: ۳۴۷۴۷۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ساعت: ۱۳:۲۲ ↗ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی استان:

عاملان درگیری مسلحانه در قزوین بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری اراذل و اوباش و عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب پلیس گیلان در قزوین خبر داد.

سردار ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: شب گذشته مأموران گشت انتظامی پلیس آزادراه قزوین- کرج در حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شده و اقدام به تعقیب آن می‌کنند که راکبان خودرو پس از شلیک به سمت مأموران پلیس، با رها کردن خودرو به سمت باغات اطراف متواری می‌شوند.

وی افزود: مأموران پلیس استان قزوین بلافاصله با اجرای طرح مهار و اقدامات اطلاعاتی، سه متهم فراری را در مخفیگاهشان شناسایی و در یک اقدام و عملیات منسجم و ضربتی آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: یکی از متهمان در حین دستگیری به دلیل تعرض و تعدی به مأموران پلیس مجروح شد؛ همچنین در بازرسی از محل اختفای متهمان، سه قبضه شمشیر و یک قبضه چاقو کشف شد.

وی عنوان کرد: پس از انتقال متهمان به مقر پلیس و انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم مشخص شد، متهمان از اراذل و اوباش سطح دار استان گیلان و تحت تعقیب پلیس استان بودند که در جریان خفت گیری از راننده یک خودرو و ایجاد درگیری مسلحانه در شهرستان رودبار به سمت استان البرز متواری شده‌اند.

ابراهیمی بیان کرد: متهمان قصد بازگشت مجدد به استان گیلان و ایجاد درگیری داشتند که با عنایت خداوند و هوشیاری مأموران جان برکف پلیس استان قزوین، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ابراز کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و با کسانی که از خط قرمز پلیس عدول کنند برابر قانون و در راستای مطالبه به حق شهروندان به شدت با آنها برخورد خواهیم کرد.

این مقام مسئول در پایان گفت: اراذل و اوباش استان قزوین و همه اراذل و اوباش سطح دار کشور بدانند که هیچ جای امنی نخواهند داشت و برخورد پلیس با آنان مقتدرانه خواهد بود و این موضوع یکی از اولویت‌های مأموریتی ناجا در تأمین امنیت جامعه است.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها