پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

نمایشگاه مجازی کتاب در قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: ۳۴۷۴۴۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ساعت: ۱۲:۳۵ ↗ لینک کوتاه

معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد استان:

نمایشگاه مجازی کتاب در قزوین برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد استان قزوین گفت: نمایشگاه مجازی کتاب استانی پس از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در فرصت مناسب در قزوین برگزار خواهد شد.

محمد رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ درباره اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، اظهار کرد: از تاریخ یکم تا ششم بهمن ماه سال جاری این نمایشگاه برگزار می‌شود و آخرین زمانی که برای ثبت نام ناشران درنظر گرفته شده بود، هفدهم دی ماه بود از قزوین نیز تعدادی از ناشران در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: این دوره از نمایشگاه اولین دوره‌ای است که به صورت مجازی برگزار می‌شود، تمام امور مربوط به این نمایشگاه در یک سامانه و سایت به نام ketab.ir انجام می‌شود.

معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد استان قزوین تصریح کرد: در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران، یارانه کتاب فقط برای اهالی قلم، طلاب، دانشجویان، اساتید، هیئت علمی و اساتید حوزه در نظر گرفته شده است.

رستمی در رابطه با برگزاری نمایشگاه کتاب استانی گفت: مزیت نمایشگاه کتاب استانی این است که همه افراد و هم استانی‌ها از یارانه کتاب می‌توانند استفاده کنند.

وی در پایان بیان کرد: تلاش ما این است که نمایشگاه کتاب استانی را برگزار کنیم، بعد از برگزاری نمایشگاه کتاب تهران در فرصت مناسب این نمایشگاه را برگزار خواهیم کرد و فعلا تاریخی برای برگزاری آن مشخص نشده است.

انتهای پیام/7003

 

دیدگاه ها