پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

افزایش علاقه‌ی مردم به نیروی انتظامی پایگاه مستحکمی برای نظام خواهد بود
کد خبر: ۳۴۶۴۶۷ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۹/۱۱ ساعت: ۱۵:۵۷ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

افزایش علاقه‌ی مردم به نیروی انتظامی پایگاه مستحکمی برای نظام خواهد بود

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: آن کسی که ایمان دارد و عمل صالح انجام می‌دهد، خداوند کاری می‌کند که محبت او در دل مردم قرار گیرد و نیروی انتظامی اگر کاری کند که هر روز علاقه مردم به این عزیزان ارتقا یابد، پایگاه مستحکمی برای نظام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(سه شنبه) در دیدار سردار علی ابراهیمی فرمانده جدید انتظامی استان قزوین اظهار کرد: امیدواریم همه کسانی که با شما می‌بایست مرتبط و هماهنگ باشند، هم‌افزایانه این هماهنگی را انجام دهند و توفیقات روزافزونی را برای نیروی انتظامی استان قزوین شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: در نگاه دینی اینکه به حلال، حرام، صداقت، راستی و رویکرد محبت‌آمیز با مردم اعتقاد داریم، می‌بایست در کوچه پس کوچه‌های زندگی مردم دیده شود و مردم چنین انتظاری دارند. مردم هر چه بیشتر با شما باشند همه کارها درست می‌شود چرا که مردم بندگان سفارش شده خدای متعال هستند.

امام جمعه قزوین بیان کرد: خدای متعال از شما می‌خواهد امنیت و رفاه مردم را تأمین کنید و اگر این مهم تحقق یابد و مردم در آسایش و رفاه قرار گیرند، خداوند نیز دست شما را می‌گیرد و همه کاستی‌ها را تأمین می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: آن کسی که ایمان دارد و عمل صالح انجام می‌دهد، خداوند کاری می‌کند که محبت او در دل مردم قرار گیرد و نیروی انتظامی اگر کاری کند که هر روز علاقه مردم به این عزیزان ارتقا یابد، پایگاه مستحکمی برای نظام خواهد شد.

وی ابراز کرد: وقتی خداوند می‌فرماید حضرت ابراهیم(ع) پیش از آنکه مکه شهر شود، دغدغه امنیت آن را دارد و این سرمایه‌ای برای نیروی انتظامی است و نشان می‌دهد هیچ چیزی از امنیت مهمتر نیست و اگر شهرهای سوریه را پیش از آزادسازی ببینیم به خوبی به این مهم پی خواهیم برد.

عابدینی با بیان اینکه قزوین از شهرهای کهن است و قدمتی دیرینه دارد، افزود: مسجد جامع قزوین پیش از اسلام نیز محل عبادت بوده و این پیشینه نشان دهنده سرمایه‌های معنوی و فرهنگی غنی قزوین است که به خوبی به کار شما عزیزان که تأمین کننده امنیت مردم هستید، می‌آید.

امام جمعه قزوین در پایان بیان کرد: حضرت علامه حسن‌زاده آملی و حضرت آیت‌الله جوادی آملی در سفری که به قزوین داشتند، تأکید داشتند که این شهر در زمان صفویه و دورانی که پایتخت کشور بود، مرکز حوزه‌های علمیه محسوب می‌شد که پیشینه‌های بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها