پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

دشمنان بدانند ترور دانشمندان خللی در اراده پولادین مردم وارد نمی‌کند
کد خبر: ۳۴۶۴۴۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۹/۱۱ ساعت: ۱۲:۰ ↗ لینک کوتاه

بیانیه بسیج رسانه قزوین در محکومیت ترور شهید فخری زاده؛

دشمنان بدانند ترور دانشمندان خللی در اراده پولادین مردم وارد نمی‌کند

در بیانیه سازمان بسیج رسانه استان در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده آمده است: خصم زبون باید بداند با این توطئه‌ها، ترورها و شهادت‌ها ملت ما مصمم‌تر و سرافرازتر زیر پرچم اسلام ناب محمدی(ص)، مسیر عدالت و آزادی خواهی خود را در دنیا ادامه می‌دهد و هیچ خللی در عزم و اراده پولادین مردم وارد نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ سازمان بسیج رسانه استان قزوین در محکومیت ترور ناجوانمردانه شهید حاج محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و نیروهای مسلح بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: مدعیان دروغین حقوق بشر و آزادی و پیشرفت انسان‌ها هر روز که می‌گذرد چهره کریه و خونخوارشان برای ملت‌های بصیر و آزاده نمایان‌تر می‌شود و با بی‌شرمی تمام، جنایات خود را اعلام و روز به روز رسواتر می‌شوند.

همانها که مظلومانه سردار دل‌ها و قهرمان مبارزه با تروریسم سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند، قهرمانی دیگر از سپهر علمی کشور دانشمند نامدار هسته‌ای و دفاعی دکتر محسن فخری زاده را ترور کرده و به شهادت می‌رسانند.

این بیانیه می‌افزاید: اما خصم زبون باید بداند با این توطئه‌ها، ترورها و شهادت‌ها ملت ما مصمم‌تر و سرافرازتر زیر پرچم اسلام ناب محمدی(ص)، مسیر عدالت و آزادی خواهی خود را در دنیا ادامه می‌دهد و هیچ خللی در عزم و اراده پولادین مردم وارد نمی‌شود.

اهالی رسانه استان قزوین ضمن عرض تسلیت شهادت این سرباز تلاشگر و گمنام انقلاب به مقام معظم رهبری، خانواده معزّز آن شهید سرافراز و مردم شریف ایران اسلامی، این جنایت و ترور کور را محکوم کرده، خواستار مجازات سریع آمران و عاملان این ترور ناجوانمردانه است.

این بیانیه در پایان عنوان می‌کند: اعضای سازمان بسیج رسانه این استان ولایتمدار، با خون شهید عهد می‌بندند که ضمن ادامه مسیر والای ایشان، آماده‌تر از قبل، خود را مهیای حضور در جبهه‌های سخت و نرم دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس اسلامی کنند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها