پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

اراذل و اوباش قزوینی در گیلان دستگیر شدند
کد خبر: ۳۴۶۳۵۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۹/۷ ساعت: ۱۵:۲۵ ↗ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی استان قزوین:

اراذل و اوباش قزوینی در گیلان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری دو شرور فراری که با ضرب و شتم شهروندان ضمن اخلال در نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت در یکی از مناطق شهرستان قزوین شده بود خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری دسته جمعی در شهرستان قزوین و ضرب و شتم و مجروح کردن ۸ نفر از شهروندان توسط دو اراذل و شرور معروف قزوینی بلافاصله موضوع شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت های شبانه روزی محل اختفای متهمان را که پس از انجام اقدامات مجرمانه خود به یکی از از استان های شمالی کشور گریخته بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی و در یک عملیات منسجم اراذل را در ششم آذر ماه با همکاری پلیس گیلان در شهر رشت دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: متهمان دستگیر شده از اراذل و اوباش معروف شهر قزوین بوده که تاکنون سابقه چندین فقره نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح، اخلال در نظم عمومی ،تخریب اموال عمومی و خصوصی، ایجاد رعب و وحشت و تحت تعقیب دستگاه قضایی نیز بوده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده، به دستان پر قدرت دستگاه قضایی برای رسیدگی و اجرای قانون سپرده شدند یادآور شد: مقابله قاطعانه با برهم زنندگان نظم و امنیت با جدیت در دستور کار پلیس و دستگاه قضایی بوده و با این گونه افراد برابر قانون برخورد خواهد شد.

حاجیان در پایان تصریح کرد: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب به پلیس اطلاع تا در این خصوص اقدامات لازم صورت پذیرد.انتهای پیام/۲۰۰۲

دیدگاه ها