پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

صف‌های طولانی روغن در قزوین ادامه دارد/ رئیس اداره صمت قزوین: توزیع کالا با اخلال مواجه شده است
کد خبر: ۳۴۶۱۸۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۸/۲۹ ساعت: ۱۶:۱۵ ↗ لینک کوتاه

رصد صبح قزوین بر بازار؛

صف‌های طولانی روغن در قزوین ادامه دارد/ رئیس اداره صمت قزوین: توزیع کالا با اخلال مواجه شده است

رصد خبرنگار صبح قزوین بر بازار نشان می‌دهد هنوز مردم با کمبود روغن مواجه هستند و امروز نیز شاهد صف‌های طولانی برای خرید روغن در قزوین بودیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ رصد خبرنگار صبح قزوین در سطح شهر نشان می‌دهد که امروز نیز شاهد ایجاد صف طولانی روغن در یکی از مناطق قزوین بودیم.

خیابان سپه، سمت سلامگاه فروشگاه تات، امروز(پنج شنبه) شاهد حضور شهروندان قزوینی برای دریافت روغن بود، روغنی که این روزها تبدیل به کیمیا شده و در اکثر مغازه‌ها نایاب است.

یک ماهی است که شاهد کمبود روغن در اکثر مناطق کشور و به خصوص قزوین هستیم که مسئولان اداره صمت نیز وعده تامین این کالای اساسی را به مردم داده اند، البته نقش دلالان در بی ثبات کردن بازار نیز قابل توجه است.

تزریق ۴۴۰ تن روغن به بازار استان قزوین

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین به خبرنگار صبح قزوین می‌گوید: به‌دلیل اخلالی که در بحث توزیع روغن در بازار پیش آمد، وزارت صمت اقدام به تخصیص سهمیه‌های مازاد به استان‌ها و واحدهای تولیدی فرآوری روغن کرد.

عزیزالله افضلی می‌افزاید: در هفتهٔ گذشته ۴۴۰ تن روغن به استان قزوین اختصاص داده شد.

وی ابراز می‌کند: ما این اطمینان را به هم‌وطنان عزیز می‌دهیم که حالت فراوانی تزریق روغن به بازار استمرار داشته باشد و همه چیز به حالت عادی بازگردد.

این مقام مسئول عنوان می‌کند: از مردم عزیز هم تقاضا می‌کنیم که به اندازهٔ نیاز خود کالاهای مصرفی را خریداری کنند و از خرید بیش از حد و انبار کردن کالاها در منازل خودداری کنند.

نکته دیگر در مغازه‌ها الزام خرید رب و تن ماهی در کنار خرید روغن توسط خریداران است که این موضوع توسط گزارشات مردمی به خبرنگار صبح قزوین اعلام شده است، در این میان نظارت‌های فشرده و روزانه می‌تواند در مدیریت بازار روغن موثر باشد.

انتهای پیام/۲۰۰۲

دیدگاه ها