پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

جذب ۳۸ درصد از سهمیه گاز مایع استان قزوین/ با هرگونه تخلف در توزیع برخورد قانونی می‌شود
کد خبر: ۳۴۵۵۳۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ساعت: ۱۰:۱۶ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری اعلام کرد

جذب ۳۸ درصد از سهمیه گاز مایع استان قزوین/ با هرگونه تخلف در توزیع برخورد قانونی می‌شود

مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین تاکید کرد: با هرگونه تخلف در حمل و نقل، توزیع و پخش گاز مایع با جدیت برخورد می‌شود.

مصطفی صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، اظهار کرد: هیچگونه کوتاهی، قصور و یا تخلف از سوی شرکت‌های پیمانکار حمل‌ونقل و توزیع گاز مایع قابل قبول نیست و در صورت بروز هرگونه تخلف توسط هریک از این شرکت‌ها و یا عدم اجرای قرارداد منعقده، شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی به مراجع قانونی و قضایی معرفی خواهند شد.
 
وی در ادامه به نزدیک شدن به فصل سرما اشاره کرد و افزود: باتوجه باینکه از کل سهمیه استان فقط ۳۸ درصد از گاز مایع جذب شده، دستگاه‌های متولی از جمله شرکت نفت و شرکت‌های توزیع باید از تمامی ظرفیت استان برای جذب کامل سهمیه تلاش مضاعف کنند. 
 
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری قزوین بر نظارت دقیق بر توزیع گازمایع توسط دستگاه‌های ذیربط تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از تخلفات در توزیع گازمایع شرکت توزیع در مرحله ارسال گاز به مناطق استان میزان، تعداد و مقدار آن را به فرمانداری‌ها و بخشداری‌های مربوطه و همچنین سازمان صمت استان اعلام کنند و پس از توزیع نیز میزان آن توسط دستگاه‌های نظارتی به استانداری گزارش داده شود.
 
وی ابراز امیدواری کرد با توجه به اینکه قرارداد حمل‌ونقل گازمایع با پیمانکار جدید منعقد شده و از اول آبان ماه شروع بکار خواهد کرد، مشکلات موجود مرتفع خواهد شد.
 
صالحی در ادامه بیان کرد: شرکت نفت موظف به تامین و ذخیره سازی نفت سفید برای مناطق مختلف استان است که باید قبل از فرارسیدن بارندگی اقدام فوری و لازم از سوی شرکت نفت صور‌ت پذیرد.
 
وی در پایان خواستار همکاری بیش از پیش دستگاه‌های ذیربط برای رفع مشکل کمبود گاز و نفت سفید در مناطق فاقد گاز شهری و صعب العبور شد.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها