۱۶/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۷/۰۱ پنجشنبه

صبح قزوین کسانی که هنوز منتظر روی خوش غربی‌ها هستند در توهم بسر می‌برند/ به انتصابات استاندار قزوین انتقاد و گلایه شدیدی دارم
کسانی که هنوز منتظر روی خوش غربی‌ها هستند در توهم بسر می‌برند/ به انتصابات استاندار قزوین انتقاد و گلایه شدیدی دارم
کد خبر: ۳۴۵۴۳۵ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۲۳ ساعت: ۱۲:۰ ↗ لینک کوتاه

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین:

کسانی که هنوز منتظر روی خوش غربی‌ها هستند در توهم بسر می‌برند/ به انتصابات استاندار قزوین انتقاد و گلایه شدیدی دارم

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: هر چند به انتصابات استاندار قزوین انتقاد و گلایه شدید داریم اما در سایر بخش‌ها همکاری خوبی ایجاد شده و مدیران استان هم همراهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ لطف الله سیاهکلی امروز(چهارشنبه) در جمع مردم شهر مهرگان با بیان اینکه تخریب مجلس انقلابی برنامه جدید دشمنان است؛ اظهار کرد: دشمنان تخریب مجلس انقلابی را با شدت آغاز کرده‌اند و متاسفانه در داخل هم برخی ناآگاهانه و یا عمدا آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و علیه مجلس، موضع‌گیری می‌کنند که باید مراقب بود.

وی افزود: در سه قوه همه باید چند محور مهم را مورد توجه قرار دهیم و بدانیم که اولا امریکا علی‌رغم ادعاهایی که دارد هرگز با ایران اسلامی کنار نخواهد آمد و این موضوع در برجام و قطعنامه 598 و شهادت سردار سلیمانی کاملا مشهود بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین تصریح کرد: به دولتمردان گفتیم به خودمان هم می‌گوییم که امریکا تا زمانی که تغییری در سیاست‌ها و هیئت حاکمه کشورش ایجاد نشده؛ ‌هرگز با ما کنار نخواهد آمد لذا باید با درک این واقعیت برنامه‌ریزی کرده و جلو برویم و به دشمن اعتماد نکنیم.

وی در ادامه گفت: باید یاد بگیریم در شرایط تحریم زندگی کرده و کشور را اداره کنیم و حوادث گذشته نشان می‌دهد همان‌گونه که رهبر انقلاب فرمودند فقط می‌توانیم با اتکا به ظرفیت‌های داخلی این کشور را با دست خود بسازیم و اگر برخی هنوز منتظر آمدن پیامی از غرب هستند در اوهام به سر می‌برند.

مجلس عزم جدی برای گره گشایی از مشکلات مردم دارد

سیاهکلی اظهار کرد: ترامپی که افتخارش شهید کردن سلیمانی است هرگز با ما کنار نخواهد آمد و امروز آوردن داعش به آذربایجان و عراق برای ناامن کردن کشور ایران است و همه باید در این زمینه هوشیارانه‌تر عمل کنیم.

وی افزود: همه ما با شرایط سخت کشور آشنا هستیم و لازم است با تدبیر از این شرایط عبور کنیم و در این راه مجلس عزم جدی دارد تا با عقلانیت بیشتر برای گره گشایی از مشکلات همت کند و امیدواریم دولت و مجلس با یک طرح مشترک و درک درست از شرایط برای حل مشکلات معیشت مردم بتواند گامی بردارد.

این مقام مسئول بیان کرد: وظیفه داریم مردم را امیدوار نگهداریم و طرح مجلس در خصوص معیشت می‌تواند گره گشا باشد، البته نیازمندیم تا دو سال در شرایط سخت کار کنیم؛ زیرا تحت فشار هستیم و در وضعیت بد اقتصادی و تحریم و مشکلات ناشی از کرونا همه می‌توانیم با هم صادق باشیم و تلاش کنیم مشکلات کمتر شود.

سیاهکلی تصریح کرد: به عنوان یک فرد اجرایی اعتقاد دارم مشکلات کشور با دست خودمان حل‌شدنی است؛ زیرا بخش زیادی از شرایط ایجاد شده حاصل تحریم‌ها نیست بلکه از بی تدبیری و بی توجهی و سوء مدیریت ایجاد شده که می‌تواند جبران شود.

همه باید کارآمدی نظام را ثابت کنیم

نماینده قزوین در مجلس بیان کرد: در مجلس ضمن تعامل با دولت تلاش می‌کنیم گره برخی مشکلات گشوده شود و این رویکرد در استان نیز اتخاذ شده و مجمع نمایندگان در تعامل با دولت تلاش کرده با استاندار، فرمانداران و بخشداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی همکاری نزدیکی داشته باشد تا مشکلات مردم سریع‌تر حل شود.

وی گفت: ما نمایندگان هیچ خواسته‌ای جز خدمت به مردم نداریم و نگاه ما همکاری با دولت است چون قدرت امروز در دست قوه مجریه قرار دارد و باید کمک کنیم تا خدمت به مردم بیشتر شود.

سیاهکلی اضافه کرد: هر چند به انتصابات استاندار قزوین انتقاد و گلایه شدید داریم، اما در سایر بخش‌ها همکاری خوبی ایجاد شده و مدیران استان هم همراهند و روش ما این است تا زمانی که مسئولان خوب کار می‌کنند تشکر کنیم و هر جا کوتاهی شد تذکر می‌دهیم و اگر توجه نشد از جایگاه نمایندگی استفاده می‌کنیم.

این مقام مسئول عنوان کرد: با همکاری استانداری بودجه‌های خوبی برای قزوین دریافت کردیم و جلسات موثری با وزرا داشتیم و برای برخی طرح‌های ملی کارهای خوبی شده و این رویکرد تداوم خواهد یافت.

نماینده قزوین در مجلس تصریح کرد: امروز بزرگترین منکر در جامعه ایجاد نارضایتی و بزرگترین معروف اثبات کارآمدی نظام و جلب رضایت مردم است و همه باید کارامدی نظام را ثابت کنیم.

سیاهکلی در پایان اظهار امیدواری کرد با حضور نمایندگان و مدیران در مناطق مختلف شهری و روستایی گام مهمی در خدمت رسانی به مردم و گره گشایی از مشکلات برداشته شود.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین