پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۲هزار دانش‌آموز قزوینی فاقد تجهیزات آموزش مجازی هستند/ تکمیل ظرفیت تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها
کد خبر: ۳۴۵۱۲۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۸ ساعت: ۱۳:۱۹ ↗ لینک کوتاه

استاندار قزوین:

۲هزار دانش‌آموز قزوینی فاقد تجهیزات آموزش مجازی هستند/ تکمیل ظرفیت تخت‌های بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها

استاندار قزوین گفت: حدود دو هزار نفر از دانش‌آموزان استان از تجهیزات لازم برای آموزش از طریق فضای مجازی برخوردار نیستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، هدایت‌الله جمالی‌پور امروز(سه شنبه) در مراسم شور عاطفه‌ها و آیین نواخته شدن زنگ عاطفه‌ها که در دبیرستان دخترانه آلومتک ناحیه یک قزوین برگزار شد، اظهار کرد: امسال مراسم شور عاطفه‌ها را به دلیل شیوع ویروس کرونا با مظلومیت برگزار می‌کنیم و انتظار می‌رود مردم با همت و اراده جمعی قطع کننده زنجیره ابتلا به این ویروس مهلک باشند.

وی افزود: در ماه‌های اول شیوع کرونا شهروندان فهیم استان با همراهی و مشارکت چشمگیر، کار بزرگی را رقم زدند؛ اما متاسفانه در اثر ازدیاد آمار بیماران کرونایی، امروز برخی از بیمارستان‌ها تخت خالی ندارند و با شرایط سختی مواجه شده‌ایم و در صورتیکه این وضعیت ادامه پیدا کند ناچاریم از فضاهای دیگر برای بستری بیماران استفاده کنیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: این روزها همه ما موظفیم به عنوان یک مبلّغ و پیام رسان تحت عنوان سفیران سلامت وارد میدان عمل شویم. آیین‌هایی چون شورعاطفه‌ها سنتی است که از اولیاء الهی و ارزش‌های دینی در حمایت از مستمندان جامعه به ما ارث رسیده است.

وی بیان کرد: در شرایط سخت اقتصادی امروز که در اثر تحریم‌های غیرانسانی و ناجوانمردانه استکبار ایجاد شده است، وظیفه همگانی است که با دستگیری از محرومان با احیاء خُلق و خوی دینی مورد رحمت خاصه خداوند قرار گیریم.

این مقام مسئول عنوان کرد: حدود دو هزار نفر از دانش‌آموزان استان از تجهیزات لازم برای آموزش از طریق فضای مجازی برخوردار نیستند که در اسرع وقت اقدامات لازم با مشارکت ادارات کل آموزش و پرورش، کمیته امداد و صداوسیما در راستای تامین ملزومات دانش‌آموزان محروم برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی صورت می‌پذیرد.
انتهای پیام/7003

دیدگاه ها