پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

امسال برای راهپیمایی اربعین حسینی در قزوین مجوزی صادر نمی‌شود
کد خبر: ۳۴۵۰۵۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۵ ساعت: ۱۰:۳۳ ↗ لینک کوتاه

دبیر ستاد اربعین حسینی استان:

امسال برای راهپیمایی اربعین حسینی در قزوین مجوزی صادر نمی‌شود

دبیر ستاد اربعین حسینی استان قزوین گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد مرکزی اربعین حسینی، برگزاری راهپیمایی و پیاده روی اربعین در داخل استان به جهت ضرورت و رعایت مقررات بهداشتی ممنوع است.

ابوالفضل مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: برابر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا امسال با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و پذیرش نشدن زائر در کشور عراق، مراسم راهپیمایی اربعین برگزار نخواهد شد.

وی افزود: با توجه به این موضوع، شهروندان به اخبار و شایعات ساختگی در فضای مجازی توجه نداشته باشند و اخبار صحیح را از رسانه‌های رسمی و مسئولان ستاد اربعین دنبال کنند.

دبیر ستاد اربعین حسینی استان تصریح کرد: همچنین مسئولان هیئت‌ها و موکب داران لازم است هیچگونه ارتباطی با عوامل و دوستان خود در داخل کشور عراق جهت عزیمت و اسکان نداشته باشند و اطلاعیه‌های ستاد را جهت برنامه‌های خود دنبال کنند.

وی عنوان کرد: بنابر اعلام رسمی دولت عراق به مقامات مسئول جمهوری اسلامی ایران، امسال پذیرش زائران خارجی جهت برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین حسینی امکان نداشته و ویزایی صادر نخواهد شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قزوین در پایان گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد مرکزی اربعین حسینی، برگزاری راهپیمایی و پیاده روی اربعین در داخل استان به جهت ضرورت و رعایت مقررات بهداشتی ممنوع است و باید شهروندان به این موضوع توجه لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها