پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

برگزاری مراسم اختتامیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج+معرفی برگزیدگان
کد خبر: ۳۴۵۰۳۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۴ ساعت: ۲۱:۳۵ ↗ لینک کوتاه

با حضور مسئولان کشوری و لشکری انجام گرفت؛

برگزاری مراسم اختتامیه رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج+معرفی برگزیدگان

اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.

 
به گزارش سرویس علم و فناوری صبح قزوین؛ اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتالی به همت سازمان فضای مجازی بسیج، امشب و با حضور سردار شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در مجتمع ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین آغاز شد.
 
در این رویداد ۴۸ ساعته که از صبح روز چهارشنبه با حضور سردار محمدرضا نقدی در مجتمع ولیعصر (عج) آغاز شد ۳۵۴ بسیجی توانمند در حوزه تولیدات تخصصی دیجیتالی، در قالب صد و هجده تیم از سراسر کشور به رقابت پرداختند.
موضوعات معرفی شده از سوی سردار نقدی در حوزه بازی سازی، نجات جورج فلوید؛ در حوزه پویانمایی، فتح قدس توسط سپاه اسلام و در حوزه نرم افزار کاربردی، ایجاد نرم افزاری برای دعا بود.
شرکت کنندگان در این رقابت طی فرصت ۴۸ که تا ۸ صبح امروز جمعه ادامه داشت شرکت کنندگان در سه بخش انیمیشن، بازی و نرم افراز به تولید محتوای دیجیتال پرداخته و با هم به رقابت پرداختند.
قرار است در مراسم اختتامیه از تولیدات دیجیتالی برگزیده تقدیر شود.

همچنین در این مراسم چهره سال فضای مجازی کشور و برترین موضوعات فضای مجازی کشور معرفی خواهند شد. 

برگزیدگان مراکز فناوری سازمان فضای بسیج در حاشیه مراسم اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج مورد تقدیر قرار گرفتند.

 بنابر این گزارش، هادی نصیری از استان اصفهان حائز رتبه اول برترین مراکز فناوری سازمان فضای مجازی بسیج شد.
 
همچنین امیر کیوانی از استان چهار محال بختیاری و شاهین حمیدی قمر از بوشهر نیز به تربیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند.

برگزیدگان دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج معرفی شدند
 
در مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از تیم های برتر تخصصی  در سه حوزه تولید نرم افزارهای تلفن همراه، بازی های تلفن همراه و پویانمایی با اهدای لوح و تندیس تقدیر شدند.
 
بنابراین گزارش برگزیدگان دومین رویداد سراسری تولید محتوای بسیج به شرح زیر هستند:
 
برگزیدگان بخش نرم افزارهای تلفن همراه 
 
رتبه اول: استان البرز محمد مهدی کاردان
رتبه دوم: استان خراسان جنوبی علی فاضلی
رتبه سوم: استان لرستان خانم شقایق گراوند
 
برگزیدگان بخش پویانمایی
 
رتبه اول: نقطه استان تهران محمد حسن پورصفری
رتبه دوم: خانه مقدس استان کرمانشاه عابدین محمدی
رتبه سوم: کووید ۱۹۴۸ از قم به کارگردانی محمدرضا شعبانی
 
برگزیدگان بخش بازی های تلفن همراه 
 
رتبه اول: استان سیستان و بلوچستان علی مقدم
رتبه دوم: استان آذربایجان غربی فرشاد زادمهر
رتبه سوم: استان خراسان رضوی سید جواد حسینی
 
آمنه سادات ذبیح پور چهره سال فضای مجازی بسیج شد
 
در حاشیه اختتامیه مراسم دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، چهره سال فضای مجازی انتخاب شد.
 
آمنه سادات ذبیح پور خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به دلیل گزارش های تاثیرگذار و روشنگرانه به عنوان چهره سال فضای مجازی بسیج برگزیده شد.
 
تقدیر از فعالان سازمان فضای مجازی بسیج
 
در مراسم اختتامیه دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از بخش های مختلف فعال در سازمان فضای بسیج و همچنین فعالان عرصه فضای مجازی تقدیر شد. 
برگزیدگان بخش های مختلف که با اهدای لوح و تندیس مورد تقدیر قرار گرفتند به شرح زیر است:
 
برترین مراکز فناوری سازمان فضای بسیج در حاشیه مراسم اختتامیه دومین رویداد
رتبه اول: هادی نصیری اصفهان
رتبه دوم: امیر کیوانی چهارمحال بختیاری
رتبه ها سوم: شاهین حمیدی قمر از بوشهر
 
برترین های فعالان شبکه مردمی سایبری در سال ۹۸ 
رتبه اول: سید محسن ملی از استان خراسان رضوی
رتبه دوم فاطمه احمدی از چهارمحال بختیاری
رتبه سوم حسین دولتی از استان البرز
 
برترین مراکز آموزش مجازی سازمان فضای مجازی بسیج در سال ۹۸
رتبه اول: استان فارس محسن باقری
رتبه دوم: استان اصفهان جواد جلوانی
رتبه سوم: استان همدان خانم سمیه نوش آبادی
 
برترین پایگاه های اطلاع رسانی در سال ۹۸
رتبه اول: عصر هامون نجمه خسرو پرست
رتبه دوم: بلاغ به سردبیری یاسر معافی
رتبه سوم: صبح زاگرس به سردبیری امین شیخ ممو
 
برترین مراکز تولیدات تخصصی فضای مجازی بسیج
رتبه اول: استان سیستان و بلوچستان مهرداد پارسافر
رتبه دوم: استان آذربایجان شرقی فرزاد نریمان زاده
رتبه سوم:سید محمد حسینی استان یزد
 
برترین مراکز استانی سازمان فضای مجازی بسیج در سال ۹۸
رتبه اول: سازمان فضای مجازی استان سیستان و بلوچستان آقای طهرانی مقدم
رتبه دوم: سازمان فضای مجازی استان کهگولیه و بویر احمد آقای محمود محمودی
رتبه سوم: سازمان فضای مجازی استان خراسان شمالی آقای حسن دوست
 
تجلیل ویژه رییس سازمان بسیج از جوان ترین تیم شرکت کننده
تیم استان ایلام در بخش تولید بازی های رایانه ای
 
همچنین در این مراسم از خانواده شهدای مدافع حرم و خانواده شهدای همراه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهیدان پورجعفری و وحید زمانیان و خانواده شهید ابوالفضل نیکزاد تجلیل ویژه ای به عمل آمد.
انتهای پیام/2002

دیدگاه ها