پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

عاملان سنگ پرانی به قطارهای مسافربری در قزوین دستگیر شدند
کد خبر: ۳۴۵۰۳۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۴ ساعت: ۸:۱۴ ↗ لینک کوتاه

رئیس پلیس راه آهن شمال دو کشور:

عاملان سنگ پرانی به قطارهای مسافربری در قزوین دستگیر شدند

رئیس پلیس راه آهن شمال دو کشور از دستگیری عاملان سنگ پرانی به قطارهای مسافربری در محور ریلی قزوین- کهندژ حوالی محدوده شهری شریفیه و بیدستان خبر داد.

سرهنگ فریبرز مردانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی اعلام متصدیان پانل ایستگاه راه آهن قزوین مبنی بر اینکه افرادی ناشناس با سنگ پرانی به قطارهای عبوری اقدام به شکستن چند جام شیشه‌های دیزل و واگن قطارهای عبوری می‌کنند، بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری مخلان نظم و امنیت در دستور کار مأموران پلیس راه آهن قزوین قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ادامه این روند مخاطرات جانی و مالی برای مسافران داخل قطار، راه آهن و همچنین باعث ایجاد رعب و وحشت مسافران داخل قطار شده بود، افزود: مأموران پلیس راه آهن قزوین با اقدامات اطلاعاتی و مراقبت‌های نامحسوس در کیلومتر ۱۳۱ تا ۱۳۴ محور ریلی قزوین- کهندژ محدوده شهری شریفیه و بیدستان موفق به شناسایی و دستگیری شش نفر از عاملان سنگ پرانی شدند.

رئیس پلیس راه آهن شمال دو کشور با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: افرادی که بخواهند با سنگ پرانی، ایجاد رعب و وحشت و ایجاد مخاطرات جانی و مالی برای مسافران، نظم عمومی را برهم بزنند مورد پیگیری قانونی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها