پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

کشف بیش از ۳۹ کیلو شیشه در یک عملیات مشترک پلیسی
کد خبر: ۳۴۵۰۱۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۲ ساعت: ۱۵:۱۱ ↗ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد

کشف بیش از ۳۹ کیلو شیشه در یک عملیات مشترک پلیسی

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۳۹ کیلو و ۲۶۰ گرم شیشه در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان خبر داد و گفت: در این رابطه یک سوداگر مرگ نیز دستگیر شد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: به دنبال انجام کار اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین مشخص شد یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر با تهیه مقادیر قابل توجهی شیشه از مرزهای شرقی با استفاده از یک دستگاه سواری قصد انتقال آن به استان‌های غرب کشور را دارد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: با هدایت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین، یک سوداگر مرگ در یکی از محورهای شهرستان "نائین" توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان شناسایی، دستگیر و خودرو مورد نظر توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: در بازرسی ماموران از خودرو 39 کیلو و 260 گرم ماده مخدر شیشه که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف شد.

حاجیان با بیان اینکه عمليات مشترک فرا استاني نمادي از رشد، بلوغ و بالا بودن سطح تعامل اطلاعاتي برای ضربه زدن به اعضای باندها و شبکه‌هاي مواد مخدر است از شهروندان خواست: اخبار و اطلاعات خود را در خصوص فعاليت‌هاي مجرمانه سوداگران مرگ با شماره 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها