پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

انتشار مصاحبه گزینش‌شده از من توسط "ایلنا" شیطنت رسانه‌ای بود/ در شان نماینده انقلابی نیست به دنبال رانت و اشرافی‌گری باشد/ با واگذاری ماشین به نمایندگان موافق نبودم
کد خبر: ۳۴۴۹۸۱ نویسنده: لطف الله سیاهکلی تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۷/۱ ساعت: ۱۵:۴۵ ↗ لینک کوتاه

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پاسخ به حواشی منتشر شده:

انتشار مصاحبه گزینش‌شده از من توسط "ایلنا" شیطنت رسانه‌ای بود/ در شان نماینده انقلابی نیست به دنبال رانت و اشرافی‌گری باشد/ با واگذاری ماشین به نمایندگان موافق نبودم

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: مصاحبه‌ای که با خبرگزاری ایلنا در قزوین داشتم صدر و ذیل آن با تیترهایی که منتشر شده است، همخوانی ندارد و اقدام صورت گرفته و گزینشی کردن صحبت‌های من، یک شیطنت رسانه‌ای بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ چند روزی است که طرح واگذاری خودروی دناپلاس به نصف قیمت و به صورت اقساطی به نمایندگان مجلس مسائل حاشیه‌ای و انتقاداتی را در کشور به دنبال داشته است.

امروز مصاحبه ای از رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین با ایلنا منتشر شد که در آن این نماینده مجلس می‌گوید: شاسی‌بلند می‌خواهم!

«سیاهکلی» نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس همچنین گفته است: در دوره قبل نماینده‌ها شاسی بلند گرفتند، من برای رفتن به مناطق روستایی شاسی بلند می‌خواهم.

انتشار این سخنان از سوی سیاهکلی در رسانه‌های مختلف داخلی و خارجی حواشی به دنبال داشت.

دشمن به دنبال ناامیدکردن مردم از مجلس انقلابی است

نماینده مردم قزوین، البرز، آبیک در تشریح این حواشی به خبرنگار صبح قزوین اظهار کرد: مصاحبه‌ای که با خبرگزاری ایلنا در قزوین داشتم صدر و ذیل آن با تیترهایی که منتشر شده است، همخوانی ندارد و این اقدام صورت گرفته و گزینشی در انتشار صحبت‌های من یک شیطنت رسانه‌ای بود.

وی در ادامه افزود: حرف من این بود که چرا باید به نمایندگان مجلس با اجرای این طرح ماشین اعطا کنند؟ دولت به جای اینکه نمایندگان را در مقابل هجمه افکار عمومی قرار دهد، باید دفتر کار، ماشین و نیروی انسانی دولتی در اختیار نمایندگان بگذارد.

لطف الله سیاهکلی اذعان کرد: هم اکنون هر نماینده‌ای که چهارسال انتخاب می‌شود باید در استانش دفتر مجزا و نیروی انسانی و ماشین و امکانات اختصاص دهد، اجاره چند دفتر، پرداخت حقوق پرسنل و رفت و آمد به همه نقاط نمایندگی بسیار پر هزینه است در حالی‌که استانداران و فرمانداران همه این امکانات را در اختیار دارند.

وی ادامه داد: ما نمایندگان مجلس استان قزوین از ابتدا این وعده را به مردم داده ایم که تمام تلاش خود را برای محرومیت زدایی از همه مناطق به خصوص مناطق محروم در روستاها و مناطق صعب العبور داشته باشیم و حتما تا پایان دوران نمایندگی خود بر این عهد می‌مانیم.

گذشته افراد نشانه سلامت آنهاست

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین اضافه کرد: ما هم اکنون با خودروی شخصی به مناطق دورافتاده استان و روستاها سفر می‌کنیم، مردم از ما توقع دارند به موقع به وعده‌های خود عمل کنیم اما این دیدارها با امکانات ساده امکانپذیر نیست، والا در شان نمایندگان انقلابی مجلس نیست که به دنبال رانت و اشرافی‌گری باشند.

وی با بیان اینکه به نمایندگان همانند کارکنان دولت امکانات دولتی داده شود، عنوان کرد: با اجرای طرح واگذاری خودرو به نمایندگان مجلس موافق نبودم زیرا هم در فضای عمومی جامعه شائبه برانگیز است و هم این مدل واگذاری روش شایسته ای نیست.

سیاهکلی عنوان کرد: من ۳۰ سال است که در حوزه‌های مدیریتی حضور داشتم اگر به دنبال سوءاستفاده و رانت بودم تا به امروز باید در این فضاها ورود می‌کردم. هدف ما از نمایندگی خدمت به مردم است آنهم در شرایطی که مردم ما با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند شایسته نیست نماینده ای به دنبال منافع خود باشد.

وی ابراز کرد: مجلس یازدهم توانست جوانه امید را در دل مردم زنده کند به همین دلیل اتاق فکر اسرائیل و امریکا به دنبال ناامید کردن مردم از مجلس انقلابی هستند. گذشته افراد نشان دهنده سلامت آنهاست و این اقدامات یک شیطنت رسانه ای در داخل و یک توطئه از خارج از کشور است.

قول می‌دهیم به مناطق محروم رسیدگی کنیم 

رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین گفت: ما که خود به دنبال ترویج سبک زندگی شهید رجایی در قزوین و بین مدیران هستیم هیچ زمانی خودمان از این مسیر تخطئ نخواهیم کرد.

وی تصریح کرد: علی رغم توطئه‌های دشمن ما به مناطق محروم سفر می‌کنیم و با همین امکاناتی که در اختیار داریم حتما مشکلات مردم را پیگیری خواهیم کرد.

سیاهکلی در پایان تاکید کرد: همه دنیا بدانند که مشکلات ایرانی‌ها توسط خود ایرانی‌ها و در داخل حل خواهد شد و به مردم قول می‌دهیم که برای تحقق وعده‌های خود تلاش می‌کنیم و قرارگرفتن در مسیر اشرافیگری هرگز در ذهن ما نیست بلکه به دنبال خدمت به مردم هستیم.
انتهای پیام/ ۲۰۰۲

دیدگاه ها