پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

اعزام تیم‌های هلال احمر قزوین به روستاهای محروم سیستان و بلوچستان
کد خبر: ۳۴۴۸۴۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۶/۲۶ ساعت: ۱۵:۴۲ ↗ لینک کوتاه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبرداد

اعزام تیم‌های هلال احمر قزوین به روستاهای محروم سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از اعزام تیم‌های بهداشتی، درمانی و معیشتی هلال احمر استان جهت اجرای طرح ملی نذر آب ۳، در روستاهای محروم استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

حسن آصفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: امسال برای سومین سال متوالی طرح ملی نذر آب 3، در راستای تحقق اهداف بشردوستانه و خیرخواهانه و به منظور ارتقای سطح سلامت و کمک رسانی به آسیب پذیرترین مناطق محروم و بحرانی استان سیستان و بلوچستان توسط جمعیت هلال احمر و با کمک خیرین و مردم نوعدوست برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طبق ارزیابی‌های انجام شده تیم‌های پزشکی، درمانی، دارویی، معیشتی و فرهنگی در شهرستان هامون استان سیستان و بلوچستان به منظور ارائه خدمات درمانی و معیشتی مستقر می‌شوند.

آصفی افزود: 25 نفر از پزشکان متخصص، پزشکان عمومی، دندانپزشکان و پیراپزشکان از 24 شهریور ماه در منطقه هامون استان سیستان و بلوچستان حضور پیدا کرده و نسبت به ارائه خدمات درمانی و دارویی مورد نیاز به صورت رایگان به هموطنان در این استان اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: آرد، بسته‌های بهداشتی و غذایی، شیرخشک، لوازم التحریر، مواد شوینده، دارو و تجهیزاتی که جهت زیرساخت آبرسانی به روستاها، جهت تأمین آب شرب مورد نیاز است توسط خیرین و مردم نوعدوست استان قزوین تهیه شده و به منطقه هامون استان سیستان و بلوچستان ارسال می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان قزوین عنوان کرد: امیدواریم با حضور این تیم‌های پزشکی، درمانی، دارویی، معیشتی و فرهنگی و همچنین با اقلامی که به این منطقه ارسال می‌شود بتوانیم خدمات خوب و شایسته‌ای همچون گذشته به هموطنان خود در استان سیستان و بلوچستان ارائه دهیم و بتوانیم اندکی از مصائب و دردهای آنان را بکاهیم.

آصفی در پایان گفت: به منظور ادامه حمایت‌ها از هموطنان در استان سیستان و بلوچستان، مردم شریف و نوعدوست استان می‌توانند جهت شرکت در طرح ملی نذر آب 3، به شعب جمعیت هلال احمر در سراسر استان مراجعه کرده و یا کمک‌های نقدی خود را از طریق کد دستوری #112* به حساب‌های جمعیت هلال احمر واریز کنند و همچون سنوات گذشته در این طرح مشارکت داشته و هموطنان خود در این استان را یاری نمایند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها