پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن
کد خبر: ۳۴۴۸۲۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ساعت: ۱۴:۳۸ ↗ لینک کوتاه

در دیدار استاندار قزوین با وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛

ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن

در دیدار استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان با وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت تسریع در احداث راه‌ اصلی قزوین-الموت-تنکابن و رسیدگی به جاده‌های مناطق محروم استان قزوین تاکید شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ وزیر راه و شهرسازی در ساختمان دادمان با جمالی‌پور استاندار قزوین و مجمع نمایندگان استان قزوین دیدار و گفتگو کرد و به بررسی مسائل و مشکلات استان و همچنین پیگیری و تعیین تکلیف تصمیماتی که در سفر ماه گذشته به استان قزوین داشت، پرداخت.

در این نشست، جمع بندی و تعیین تکلیف سفر وزیر راه و شهرسازی به استان قزوین انجام و مشکلات و مسائل استان توسط نمایندگان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد. 

موضوعات مورد بحث در این نشست که در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی انجام شد، شامل احداث و آسفالت راه‌های روستایی استان، تسریع  در احداث راه اصلی قزوین-الموت-تنکابن و تعیین تکلیف راه اصلی قزوین- الموت-کلاچای در استان گیلان، تعیین تکلیف طرح جامع و تفصیلی شهرهای زیر ۵۰هزار نفر جمعیت از جمله ارداق، معلم کلایه، رازمیان، نرجه، شال، ضیاء آباد و سگزآباد، ساماندهی وضعیت فعلی راه‌آهن در شهر تاکستان و دوخطه شدن راه آهن، رسیدگی به جاده‌های مناطق محروم استان از جمله طارم و الموت و پیگیری مکاتبات نمایندگان بوئین زهرا و تاکستان بود.

همچنین، تامین ماشین‌آلات برای مناطق کم برخوردار و کوهستانی استان، تسریع در پروژه‌های بازآفرینی استان و تسریع در تخصیص زمین و فراخوان برای تامین اماکن عمومی از دیگر موارد مورد بحث و بررسی در این نشست بود.

معاونان وزیر؛ مهران کفاش معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها، مهدی عبوری مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، علی نبیان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، عبدالهاشم حسن نیا مدیرعامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سیدقاسم بی نیاز رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین، مبارک قدم مدیر کل راه و شهرسازی استان، حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای در جلسه حضور داشتند.

لطف الله سیاهکلی نماینده قزوین، آبیک، البرز، فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین و آبیک و البرز، روح الله عباسپور نماینده بویین‌زهرا و آوج، رجب رحمانی نماینده تاکستان نیز به عنوان نمایندگان استان در نشست ساختمان دادمان حضور داشتند و مطالبات مردم حوزه‌های انتخابیه خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها