پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

شكست سنگين ضدانقلاب در موج‌سازي عليه نظام در پروژه تطهير يك قاتل
کد خبر: ۳۴۴۷۶۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۶/۲۳ ساعت: ۱۲:۴۶ ↗ لینک کوتاه

شكست سنگين ضدانقلاب در موج‌سازي عليه نظام در پروژه تطهير يك قاتل

بعد از آنکه ماشین رسانه‌ای ضد انقلاب طی یک ماه گذشته نتوانست در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج آفرینی کند، روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ بعد از آنکه ماشین رسانه‌ای ضد انقلاب طی یک ماه گذشته نتوانست در ماجرای نوید افکاری علیه نظام موج آفرینی کند، روز گذشته پس از اعلام خبر اجرای حکم قصاص و اعدام قاتل، شانس خود را بار دیگر با پرداختن به کلیدواژه «نوید افکاری» امتحان کرد.

علی رغم خبرسازی بی‌بی‌سی در مورد جهانی شدن این کلیدواژه، #نوید_افکاری نتوانست به ترندهای جهانی نزدیک شود و در ایران هم در ساعات پایانی شب به ترند نخست رسید.

با وجود به میدان آمدن برخی شخصیت‌های سیاسی امریکا و اروپا و تلاش گسترده رسانه‌های معاند فارسی زبان در فراگیر نشان دادن اعتراض به اجرای حکم قصاص، مانند انتشار تصاویری از دیوارنویسی یا بیانیه‌هایی به امضای اتحادیه‌های ورزشی ناشناخته در کشورهای اروپایی، حتی بدنه اصطلاحا خاکستری و روزمره نویس توئیتر و اینستاگرام هم اقبال چندانی به این کمپین نشان ندادند چه رسد به ایجاد یک موج اجتماعی.

پخش اعتراف صریح قاتلی که به اذعان خودش مقتول را سلاخی کرده و سخنان دردمندانه فرزند، پدر و مادر مقتول نقش بسزایی در شکست خوردن پروژه عوض کردن جای جلاد و شهید در این ماجرا را داشت.

منبع: دانا

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها