پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۳۲۰ بیمار کرونایی در قزوین بستری هستند/ افزایش آمار ابتلا در بین جوانان
کد خبر: ۳۴۴۷۲۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۶/۲۱ ساعت: ۸:۲۵ ↗ لینک کوتاه

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان:

۳۲۰ بیمار کرونایی در قزوین بستری هستند/ افزایش آمار ابتلا در بین جوانان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با اشاره به افزایش آمار ابتلا به کرونا در بین جوانان گفت: ۳۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

پیمان نامدار در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به وضعیت شهرهای استان به لحاظ کرونا اظهار کرد: هم اکنون شهرستان‌های قزوین و تاکستان در وضعیت قرمز، شهرستان بوئین‌زهرا در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌های استان در وضعیت زرد قرار دارند.

وی افزود: کماکان کل استان در وضعیت قرمز است ضمن اینکه بررسی‌های جدید حاکی از افزایش آمار مبتلایان به کرونا در بین جوانان است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: بررسی‌های اخیر نشان می‌دهد که بیماری کووید۱۹ فقط مختص به سنین بالا نیست بلکه در بین جوانان نیز دیده می‌شود به طوری که از بین چهار فوتی روز گذشته یک نفر در سنین بین ۲۰ تا ۴۰ سال قرار داشت.

وی با اشاره به آمار مبتلایان در استان عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان پذیرش شدند و اکنون ۳۲۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

نامدار در پایان بیان کرد: از ۳۲۰ بیمار بستری در بیمارستان‌های استان ۵۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بوده و ۲۲ نفر از آنها از دستگاه کمک تنفسی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها