۱۴۰۰/۰۲/۱۸ شنبه
صبح قزوین جان باختن ۲۰۸ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته
جان باختن ۲۰۸ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته
کد خبر: ۳۴۳۹۳۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۱۲ ساعت: ۱۶:۳۶ ↗ لینک کوتاه

سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد

جان باختن ۲۰۸ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ٢٠٨ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ١٧ هزار و ١٩٠ نفر رسید.

به گزارش سرویس سلامت صبح قزوین؛ سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در کشور، اظهار کرد: از دیروز تا امروز ١٢ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶٨۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴٢٣ نفر از آنها بستری شدند.
 
وی ادامه داد: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ٣٠٩ هزار و ۴٣٧ نفر رسید؛ متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ٢٠٨ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ١٧ هزار و ١٩٠ نفر رسید.
 
سخنگوی وزارت بهداشت افزود: خوشبختانه تاکنون ٢۶٨ هزار و ١٠٢ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند؛ ضمن اینکه ۴٠٨٩ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.
 
لاری در پایان متذکر شد: تاکنون دو میلیون و ۵٠٨ هزار و ۴١٨ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده و استان‌های مازندران، لرستان در وضعیت قرمز قرار دارند؛ همچنین استان قم در وضعیت هشدار قرار دارد.
 
منبع: دانا
 
انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین