۱۴۰۰/۰۲/۱۸ شنبه
صبح قزوین پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به تولیدکنندگان روستایی
پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به تولیدکنندگان روستایی
کد خبر: ۳۴۳۹۳۰ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۱۲ ساعت: ۱۵:۲۵ ↗ لینک کوتاه

بخشدار محمدیه مطرح کرد

پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به تولیدکنندگان روستایی

بخشدار محمدیه طی بازدیدی که از تولیدکنندگان محصولات کشاورزی این بخش داشت، گفت: حمایت از تولیدکنندگان در جهت محقق شدن جهش تولید ضرورت دارد.

صادق قتدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ درباره حمایت از تولیدکنندگان اظهار کرد: با تبدیل کردن روستاها به قطب برتر تولیدات محصولات کشاورزی به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور قطعا کمک شایانی خواهد شد.

بخشدار محمدیه با اشاره به اینکه حمایت از تولیدات داخلی مهمترین عمل در تحقق رهنمودهای رهبری است، تصریح کرد: بخشداری محمدیه در همین راستا برای تحفق جهش تولید تلاش خواهد کرد و به تولیدکنندگان که در حوزه کارآفرینی و اشتغال‌زایی فعالیت دارند، تسهیلات پرداخت می‌شود.

وی اذعان کرد: امروز بازدیدی را از کارگاه و محصولات کشاورزی دو زوج جوان در یکی از روستاهای بخش محمدیه داشتیم که با تلاش'و فعالیت چشمگیر و خلاقاته خود توانسته‌اند زمینی بایری را آباد و در آن خیار کشت کنند.

این مقام مسئول ادامه داد: این زوج جوان با ایجاد یک کارگاه کوچک اقدام به تولید خیارشور کردند که می‌توان گفت با حمایت همه جانبه به جوانان خوش ذوق و پرداخت تسهیلات، علاوه بر اشتغال افراد بر رشد و شکوفایی اقتصاد روستاها کمک شایانی می‌شود.

بخشدار محمدیه در پایان گفت: اگر اراده قوی در بین جوانان ایجاد شود و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی صورت بگیرد، به جهش تولید کمک فراروانی صورت میگیرد و بسیاری از جوانان ما از بیکاری نجات پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام/1100

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین