پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

هیچ مسئولی پاسخگوی مطالبات ما نیست/ در سال "جهش تولید" فریادرس حق کارگران مظلوم قزوین باشید
کد خبر: ۳۴۳۸۲۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۷ ساعت: ۱۴:۵۹ ↗ لینک کوتاه

کارگران شرکت کنتورسازی در پی تجمعات متوالی:

هیچ مسئولی پاسخگوی مطالبات ما نیست/ در سال "جهش تولید" فریادرس حق کارگران مظلوم قزوین باشید

کارگران شرکت کنتورسازی قزوین گفتند: بارها مطالبات خود را بیان و پیگیری کردیم، اما متاسفانه هیچ مسئولی پاسخگوی ما نیست و تا به امروز مشکلات ما حل نشده باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین، سال‌هاست واگذاری شرکت کنتورسازی قزوین به بخش خصوصی، مشکلاتی فراوانی را برای کارگران این شرکت به وجود آورده است و امروز با گذشت چند سال از این موضوع، هنوز مشکلات این کارگران حل نشده بر زمین مانده است.

کارگران شرکت کنتورسازی قزوین چند روز گذشته برای پیگیری مطالبات خود، مقابل استانداری قزوین تجمعی را برگزار کردند تا بتوانند مطالبات خود را به گوش مسئولان برسانند.

امروز پس از گذشت چند روز از این تجمع، کارگران این شرکت دوباره در مقابل استانداری تجمع کردند تا بار دیگر فریاد اعتراضات خود را به گوش مسئولان قزوین برسانند تا شاید گوش شنوایی برای این مشکلات پیدا شود.

یکی از کارگران معترض در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین اظهار کرد: چند روز پیش نیز در مقابل استانداری تجمع کردیم تا شاید مسئولان به خود بیایند و فریادرس مشکلات ما باشند؛ اما متاسفانه این تجمع هیچ نتیجه‌ای نداشت.

وی افزود: قرار شده بود مشکلات ما از سوی مسئولان قزوین پیگیری و حل شود، اما متاسفانه هیچ مسئولی پاسخگوی ما نیست.

این کارگر کنتورسازی قزوین ادامه داد: بارها و بارها صحبت‌های خود را به گوش مسئولان رسانده‌ایم تا شاید مشکلات ما و شرکت را حل کنند؛ اما این پیگیری‌ها مانند آب در هاون کوبیدن است.

وی تصریح کرد: از پیگیری‌ها و بیان مشکلات و تجمع در مقابل استانداری قزوین خسته شده‌ایم؛ اما تا زمانی که مطالبات خود را دریافت نکنیم، به این تجمعات ادامه خواهیم داد.

کارگر دیگری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین بیان کرد: مشکلات کارگران کنتورسازی مسئله تازه‌ای نیست و کمتر کسی است که از مشکلات این شرکت آگاهی نداشته باشد.

وی عنوان کرد: ما با مشکلات مختلفی دسته و پنجه نرم می‌کنیم؛ بیمه یکی از مشکلات ماست و تقریبا از چهارماه گذشته حق بیمه‌ای به حساب ما توسط شرکت واریز نشده است تا بتوانیم از خدمات بیمه بیکاری استفاده کنیم.

کارگر شرکت کنتورسازی قزوین اضافه کرد: وعده‌هایی توسط برخی مسئولان استان قزوین در هفته گذشته داده شد، اما متاسفانه هنوز هیچ برنامه‌ای برای حل این موضوع صورت نگرفته است و ما همچنان بلاتکلیف هستیم.

این کارگر در پایان گفت: آرزو داریم سالی که به نام سال جهش تولید مزین شده است، سرلوحۀ فعالیت مسئولان باشد و فکری به حال کارگران مظلوم واحدهای تولیدی از جمله شرکت کنتورسازی کنند.

به گزارش صبح قزوین، قزوین، استانی صنعتی، با ظرفیت‌های قابل توجه تولیدی است و در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده، بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه به این بخش و واحدهای تولیدی است تا در راستای تحقق این شعار جهش تولید گام برداریم.

مسلما لازمۀ جهش تولید، حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی و بهره‌مندی از این واحدها برای افزایش و رونق تولید است و بی توجهی به این واحدها می‌تواند اختلالی در جهش تولید ایجاد کند.
انتهای پیام/4006

دیدگاه ها