۱۴۰۰/۰۲/۱۸ شنبه
صبح قزوین نامه‌نگاری شهروندان معترض قزوینی به‌جایی نرسید!+اسناد و نامه‌‌ها
نامه‌نگاری شهروندان معترض قزوینی به‌جایی نرسید!+اسناد و نامه‌‌ها
کد خبر: ۳۴۳۸۱۹ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۵/۷ ساعت: ۱۴:۲۳ ↗ لینک کوتاه

وقوع تخلف آشکار ساختمان‌سازی در شهرک ولایت؛

نامه‌نگاری شهروندان معترض قزوینی به‌جایی نرسید!+اسناد و نامه‌‌ها

این شهروند قزوینی با اشاره به تخلف آشکار ساختمان‌سازی در شهرک ولایت گفت: با توجه به اهمیت حقوق عامه و حمایت از حقوق شهروندی انتظار داریم از این تخلف آشکار به طوری جدی جلوگیری شود.

یکی از ساکنین شهرک ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، با اشاره به تخلفات ساخت و ساز در این منطقه اظهار کرد: فردی که رئیس یکی از شعبات بانک استان قزوین است اقدام به ساخت و ساز در این منطقه کرده که با تخلف همراه است.

وی افزود: بارها این تخلفات را به شهرداری قزوین و تمامی ارگان‌های مربوطه اعلام کردیم و تقریبا روزانه اجرائیات شهرداری در محل حاضر شده و از ساخت و ساز این فرد جلوگیری می‌کند، اما وی بی توجه به اعتراضات، مجدد به کار خود ادامه می‌دهد.

این شهروند قزوینی ادامه داد: نمای این ساختمان تقریبا دو متر از ساختمان‌های مجاور تجاوز کرده که سایه افکنی می‌کند و این یک تخلف آشکار است.

وی اذعان کرد: همچنین در ضلع شمال و جنوب پروژه اجرای خلاف بیش از حد دیده می‌شود که چندین مرتبه با مالک جهت بریدن میل‌گردها هماهنگی انجام شده که متاسفانه ترتیب اثری داده نشده و از طریق شهرداری قزوین پیگیری می‌کنیم.

این شهروند قزوینی با اشاره به تخلفات دیگر در این ساخت‌وساز گفت: برای پیگیری این مشکل به استانداری، نظام مهندسی، شهرداری، شورای شهر و راه و شهرسازی مراجعه و نامه نگاری کردیم.

وی تصریح کرد: همچنین شهرداری منطقه دو قزوین نیز طی کمیسیون ماده ۱۰۰، کار کارشناسی را انجام داده و تخلف در این ساختمان را تایید کرده است.

این شهروند قزوین در پایان تاکید کرد: با توجه به اهمیت حقوق عامه و حمایت از حقوق شهروندی انتظار داریم از این تخلف آشکار به طوری جدی جلوگیری شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین