پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۸۳ درصد از کارکنان یک شعبه بانکی در قزوین کرونا گرفتند
کد خبر: ۳۴۳۴۸۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۲۳ ساعت: ۹:۱ ↗ لینک کوتاه

معاون سیاسی استاندار:

۸۳ درصد از کارکنان یک شعبه بانکی در قزوین کرونا گرفتند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: ۸۳ درصد از کارکنان یکی از شعبات بانکی این استان به علت رعایت نکردن اصول بهداشتی به بیماری کرونا مبتلا شدند و بانک نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به ابتلای ۸۳ درصد از کارکنان یک شعبه بانکی در قزوین به بیماری کرونا اظهار کرد: یکی از شعبات بانکی استان دارای ۶ نفر پرسنل بود که پنج نفر آن‌ها به کرونا مبتلا شدند و تا اطلاع بعدی هرگونه ارائه خدمات بانکی در این شعبه ممنوع شد.
 
وی اضافه کرد: بر اساس بازرسی‌ها و نظارت‌های به عمل آمده، برخی از بانک‌های سطح استان قزوین اصول بهداشتی در مواجهه با بیماری کرونا را رعایت نمی‌کنند و متاسفانه اهتمامی به مسئله پیشگیری ندارند.

حبیبی تاکید کرد: بانک‌ها و شهرداری‌ها به علت مراجعه عدیده ارباب رجوع بیشتر از سایر دستگاه‌های اجرایی در معرض ابتلا به بیماری کرونا قرار دارند که لازم است تمامی پرسنل، مشتریان و ارباب رجوع‌ها از ماسک استفاده کنند.

معاون سیاسی استاندار قزوین به تذکرات و توصیه‌های فراوان مسئولان استان قزوین به رعایت اصول بهداشتی در مقابله با کرونا اشاره کرد و گفت: متاسفانه علی رغم همه تاکیدات در خصوص توجه اصول بهداشتی، اما رعایت نشدن برخی نکات در بانک‌ها برای کارکنان و مردم نگرانی ایجاد کرده است.

حبیبی در پایان بیان کرد: بیماری کرونا درمان قطعی ندارد و تنها راه مقابله با این ویروس منحوس فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک است که باید مورد توجه جدی آحاد جامعه قرار گیرد.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها