پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مسئولان با عملکرد مناسب، بار سنگین مسئولیت بهزیستی را کاهش دهند
کد خبر: ۳۴۳۴۴۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۲۱ ساعت: ۱۴:۵ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

مسئولان با عملکرد مناسب، بار سنگین مسئولیت بهزیستی را کاهش دهند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مسئولین باید مشکلات را جدی بگیرند و سهم ویژه‌ای برای آن قائل باشند و آن را مشکل خودشان هم بدانند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی امروز(شنبه) در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان قزوین که به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد تاسیس این سازمان برگزار شد، اظهار کرد: درواقع این فرصت طلایی است که در اختیار سازمان بهزیستی قرار گرفته که احسان و کرامت الهی از سوی کارکنان نسیب مددجویان می‌شود و در پیشگاه خدا قیمت بسیار بالایی دارد.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه دو قانون الهی را باید یادآوری کنیم، افزود: خداوند متعال انسان‌ها را به گونه‎ای در دنیا آفریده که باید ماهیتشان در معرض امتحانات خاص خدا قرار گیرد، اگر ما هدف آفرینش را به خوبی بشناسیم، خواهیم دید که همه قطعات پازل زندگی اجتماعی انسان به طور دقیق کنار هم قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: از طرفی خداوند متعال رزاق است و رزق و هزینه هر چیزی را هم تعیین کرده است؛ آیات فراوانی درباره صدقات، انفاقات و زکات داریم که این منابع پایداری است و باید احیاء شود و در این زمینه کوتاهی کردیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ابراز کرد: مسئولین دو وظیفه مهم دارند، یکی اینکه محل تولید آسیب‌هایی از قبیل معلولیت، طلاق و اعتیاد و سایر آسیب‌ها را ترمیم کنند و شرایط جامعه‌ به گونه‌ای نباشد که موادمخدر یا معتاد تولید کند.

عابدینی بیان کرد: از طرفی هم مسئولین باید مشکلات را جدی بگیرند و سهم ویژه‌ای برای آن قائل باشند و آن را مشکل خودشان هم بدانند؛ اگر مسئولینی که پول و امکانات و اختیارات دارند نیز به میدان نیایند، آن زمان بار سنگین مشکلات روی سازمان بهزیستی وارد می‌شود.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها