پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

متهم فراری تحت تعقیب پلیس قزوین را شناسایی کنید
کد خبر: ۳۴۳۳۶۴ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۷ ساعت: ۱۳:۲۸ ↗ لینک کوتاه

رئیس پلیس آگاهی استان:

متهم فراری تحت تعقیب پلیس قزوین را شناسایی کنید

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: شهروندان در صورت رویت و شناسایی این متهم فراری و تحت تعقیب پلیس، مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

سرهنگ آرش مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در تاریخ 25 خرداد ماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد نزاع و درگيري در یکی از روستاهای شهرستان قزوین، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی استان به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی گفت: با حضور ماموران در محل و شواهد عینی آثار جرم و اظهار نظر شاهدان عینی درگیری، مشخص شد تعدادی اراذل و اوباش با سلاح سرد و گرم به یک مغازه سوپر مارکت حمله ور شده و پس از شلیک گلوله به صاحب مغازه متواری می‌شوند و مضروب پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

این مقام انتظامی افزود: با اقدامات فنی و اطلاعاتی صورت گرفته تعدادی از اراذل و اوباش به عنوان همدست ضارب دستگیر و متهم با هویت معلوم به اتهام قتل عمد در استان قزوین تحت تعقیب پلیس است و تصویر وی با مجوز قضائی برای شناسایی توسط شهروندان منتشر می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین بیان کرد: تلاش برای دستگیری این فرد با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار دارد و از شهروندان درخواست داریم تا با نهایت دقت، تصویر متهم را رویت کرده و به محض شناسایی وی و یا اطلاع از حضور این فرد در سطح کشور بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 و یا تماس با شماره تلفن 21824644-028اطلاع دهند.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها