پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

مجموعه طنز "دلبری برگزیده‌ام که مپرس" منتشر شد
کد خبر: ۳۴۳۲۰۶ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۰ ساعت: ۹:۴۲ ↗ لینک کوتاه

به همت واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری قزوین؛

مجموعه طنز "دلبری برگزیده‌ام که مپرس" منتشر شد

مجموعه شعر طنز «دلبری برگزیده‌ام که مپرس» در واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری قزوین تولید شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ مجموعه شعر طنز «دلبری برگزیده‌ام که مپرس» به کوشش مهران حسینی در واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری قزوین تولید شد.

مهران حسینی هدف از گردآوری این مجموعه را بیان هنرمندانه مشکلات پیش روی جوانان در امر ازدواج برشمرده و گفت: در این کتاب شاعران طنزپرداز علاوه بر بیان نتایج مثبت ازدواج به نقد دشواری‌ها و برخی مانع تراشی‌های پیش روی جوانان در این مقوله پرداخته‌اند.

وی افزود: همه تلاش این مجموعه بر آن بوده به عنوان مسئولیت اجتماعی طرحی نو دراندازد، باری از دوش جامعه بردارد و با نقد برخی رسوم غلط، بستری برای آرامش خاطر خانواده‌ها فراهم نماید.

در کتاب «دلبری برگزیده‌ام که مپرس» اشعاری از سعیده موسوی زاده، مصطفی مشایخی، ناهید نوری، افسانه بختیاری نژاد، رضا الهامی، عبدالله مقدمی، رسول سنایی، سیدامیر سادات موسوی، سید حسن صفاری، جلال جلالی نسب، نیلوفر ناظری، علیرضا رضایی، علیرضا لبش، مهران حسینی، روح الله احمدی، راشد انصاری، محمود برزین، صابر قدیمی، رضا احسان پور با موضوع ازدواج و مسائل مرتبط با آن گردآوری شده است.

گفتنی است؛ «دلبری برگزیده‌ام که مپرس» با قطع رقعی در ۱۰۴ صفحه با شمارگان ۱۲۵۰ نسخه و قیمت ۲۰۰۰۰ تومان در انتشارات سوره مهر حوزه هنری به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها