پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

ادامه فعالیت شهردار شریفیه خارج از تشریفات قانونی است
کد خبر: ۳۴۳۰۷۷ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۴ ساعت: ۹:۴۸ ↗ لینک کوتاه

عضو شورای شهر شریفیه:

ادامه فعالیت شهردار شریفیه خارج از تشریفات قانونی است

عضو شورای شهر شریفیه گفت: طبق قانون خدمات کشوری، ادامه کار شهردار شریفیه خارج از تشریفات قانونی است.

حجت‌الاسلام حیدر حسن‌لی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: با استناد به ماده ۱۲۱ قانون خدمات کشوری و آیین نامه اجرای قانون مذکور که در ماده ۷ و ۱۶ قید شده و در بخشنامه ابلاغی به سازمان‌های دولتی و آموزش پرورش اعلام شده است، ادامه فعالیت شهردار شریفیه غیر قانونیست.

وی افزود: با استناد به بند ۷ آیین نامه اجرایی قانون مدیریت خدمات کشوری کارمندان دولت در ۳۰ سال خدمت خود حداکثر ۵ سال می‌توانند به عنوان مامور در سازمان‌های دیگر مشغول خدمت باشند و این ماموریت نیز هر سال تمدید می‌شود.

حسن لی تصریح کرد: پس از گذشت پنج سال قبل از زدن حکم، باید مدیر ارشد اجرایی استان به سازمان ذیربط مکاتبه کرده تا مجوز ادامه فعالیت صادر شود.

وی بیان کرد: متاسفانه در خصوص شهردار شریفیه این کار اتفاق نیفتاده است و وی مدت ۳ سال با عنوان شهردار محمودآباد، ۲ سال شهردار سگزآباد و ۷ سال شهردار شریفیه فعالیت داشته که کاملا غیرقانونی بوده است.

عضو شورای شهر شریفیه بیان کرد: در این خصوص به عنوان نماینده مردم در شورا با مستندات قانونی حاضر هستم در نشست رسانه‌ای مردم عزیز و افکار عمومی را در جریان شهرداری شریفیه بگذارم.

وی در پایان گفت: هیچ یک از تشریفات قانونی در خصوص شهرداری شریفیه صورت نگرفته و مکاتباتی با نهادهای مسئول داشتیم که امیدواریم ترتیب اثر داده شود.

انتهای پیام/2002

دیدگاه ها