پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

سپاه و ارتش، امریکا را به زانو درآورده‌اند/ نیروهای انقلابی با هم‌افزایی گره‌های کشور را باز می‌کنند
کد خبر: ۳۴۲۶۱۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۱۲ ساعت: ۱۳:۴۳ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

سپاه و ارتش، امریکا را به زانو درآورده‌اند/ نیروهای انقلابی با هم‌افزایی گره‌های کشور را باز می‌کنند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: امروز شاهدیم فرزندان امام خمینی(ره) در قالب نیروهای سپاه و ارتش از هیچ تهدیدی هراس ندارند و امریکا را به زانو درآورده‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(دوشنبه) در دیدار سرهنگ علیرضا حیدری فرمانده جدید سپاه ناحیه امام حسن(ع) قزوین اظهار کرد: زمانی مرزهای انقلاب اسلامی به مدرسه فیضیه محدود بود اما به برکت انقلاب اسلامی مرزهای انقلاب در کشورهای اسلامی توسعه یافته است.

وی تصریح کرد: در حالی که امام خمینی(ره) با یاران اندکی قیام و نهضت را آغاز کرد اما با عنایت‌های الهی انقلاب به پیروزی رسید و امروز شاهدیم فرزندان امام خمینی(ره) در قالب نیروهای سپاه و ارتش از هیچ تهدیدی هراس ندارند و آمریکا را به زانو درآورده‌اند.

امام جمعه قزوین با تسلیت ایام رحلت جانگداز امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی، یادی از قیام 15 خرداد 1342 کرد و یادآور شد: امام راحل با یاران اندکی که داشتند در سال 1342 قیام کردند و این آغاز در نهایت به سقوط رژیم پهلوی منجر شد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: در 15 خرداد 1354 در حالی که شاه تلاش می‌کرد امام خمینی(ره) را با تبعید و حذف نام ایشان در اخبار و کتاب‌ها، به فراموشی بسپارد اما طلبه‌های فیضیه قیام کردند و شعار حمایت از امام خمینی(ره) سردادند و در نهایت با سرکوب رژیم مواجه شدند.

وی افزود: اما به برکت همان رشادت‌ها و تلاش‌های طلبه‌ها امروز شاهدیم مرزهای فیضیه گسترش یافته و جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی در حال مبارزه با دشمنان و استکبار امریکایی و اسرائیلی هستند.

عابدینی ضمن تبریک مجدد به سرهنگ حیدری و تقدیر از خدمات سرهنگ شیخ‌حسنی فرمانده پیشین ناحیه امام حسن(ع) گفت: ان‌شاءالله همه نیروهای انقلابی با تلاش و پشتکار بیش از پیش، گره‌ها و مشکلات کشور را باز خواهند کرد و در این مسیر باید دست‌گیر یکدیگر باشیم.

انتهای پیام/7003

 

دیدگاه ها