به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین در اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی و پنجاه و هفتمین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد؛ برنامه‌های پیش‌بینی شده برای ایام 14 و 15 خرداد ماه امسال را اعلام و از عموم مردم برای شرکت در این مراسم‌ها دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

حضرت امام خمینی(ره) حقیقتی همیشه جاودان و خاموش‌نشدنی است که با زلال اندیشه‌های پاک و نورانی‌اش و هدایت‌های داهیانه خود در نهضت الهی‌اش پایه‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و معمار کبیر انقلاب اسلامی شد؛ به طوری که به فرموده مقام معظم رهبری «این انقلاب، بی‌ نام خمینی(ره) درهیچ‌کجای جهان شناخته شده نیست.»

به درستی که خمینی، روح بلند خدا بود در کالبد زمان و این روح خدا، همیشه در قلوب و حافظه ملت بزرگ ایران و آزاداندیشان جهان جاودانه خواهد ماند.

امسال به دلیل شرایط کرونایی و به جهت رعایت اصول بهداشتی و عدم برگزاری مراسم متعارف سنواتی سالگرد ارتحال امام در حرم مطهر، با هماهنگی ستاد مقابله با کرونای استان، مراسم تکریم و بزرگداشت سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی و پنجاه و هفتمین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد در سطح استان قزوین با رعایت دقیق شیوه نامه‌های بهداشتی و با حفظ فاصله‌های فیزیکی برگزار و با بهره حداکثری از شبکه‌های اجتماعی و فعالیت‌های فراگیر فرهنگی در فضای مجازی و رسانه‌ها در تبیین شخصیت امام و بازنشر وصیت‌نامه سیاسی الهی امام راحل عظیم‌الشأن، و تبلیغات گسترده محیطی به نحو مطلوبی انجام خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین، ضمن تسلیت سی و یکمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی و پنجاه و هفتمین سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد از عموم همشهریان وعلاقه‌مندان به حضرت امام روح اله دعوت می‌کند تا با حضور گســتـرده مــعــنوی و یـکپــارچــۀ خود، در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بار دیگر ضمن تجدید میثاق با امام شهداء و شهیدان و تجدید عهد با رهبری، پایبندی خود را به راه، اندیشه و نهضت عظیم خمینی کبیر به منصۀ ظهور برسانند.

مراسم ويژه سی و یکمين سالگرد ارتحال حضرت امام خميني(ره) و پنجاه و هفتمین سالروز قیام خونین یوم ا... 15خرداد در قزوين بدین شرح است؛

1-روز چهارشنبه 14 خرداد از ساعت 19 در مسجد امام خمینی (ره)غیاث آباد
2- روزپنجشنبه 15 خرداد از ساعت 19 در امامزاده حسین(ع)
«شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین»

انتهای پیام/7003