پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

کشف ۲۱۵ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی 
کد خبر: ۳۴۲۵۱۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۳/۷ ساعت: ۱۲:۳۲ ↗ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد

کشف ۲۱۵ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی 

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگيري ۴ سوداگر مرگ در عملیات مشترک با پلیس شرق استان تهران و کشف ۲۱۵ کیلوگرم تریاک خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ از کشف 215 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیسی خبر داد و اظهار کرد: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با موادمخدر استان قزوین بر روي عوامل حمل و نقل موادمخدر مشخص شد، افرادی قصد انتقال مقادیر زیادی موادمخدر به وسیله دو دستگاه کامیون از جنوب کشور به پایتخت را دارند.

وی بیان کرد: بلافاصله موضوع پس از تکمیل اقدامات اطلاعاتی به پليس مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران اطلاع داده شد و ماموران این استان به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پايش خودروهاي عبوري کردند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه تصریح کرد: با اقدامات پلیسی و تبادل اطلاعات دو استان، دو دستگاه خودروی کامیون حامل بار ضایعاتی با مراقبت‌های نامحسوس و کنترل محورهای ورودی توسط عوامل مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی شرق تهران شناسایی و در محل دپوی ضایعات خودروها توقیف شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسي از خودروها 165 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که در زیر بار ضایعات آهن جاساز شده بود، کشف و چهار متهم نیز در این راستا دستگیر شدند.

حاجیان اضافه کرد: همچنین در بازرسی ماموران از انبار دپوی ضایعات نیز 50 کیلوگرم و در مجموع 215 کیلو تریاک در این عملیات پلیسی کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پايان گفت: مبارزه با معضل جهانی موادمخدر، یک راهبرد هدفمند و اصولی در ارتقای امنیت اجتماعی به شمار می‌رود، از این رو در این مسیر به هر اندازه تلاش و مجاهدت لازم صورت گیرد به مراتب فرآیند و بازخورد آن در محیط جامعه و به ویژه خانواده بازتاب بسیار اثربخشی را به دنبال خواهد داشت و زمینه امنیت پایدار را ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها