پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۳۸۰۰ شغل جدید در بخش کشاورزی قزوین ایجاد شد
کد خبر: ۳۴۱۴۱۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱/۲۰ ساعت: ۱۱:۱۲ ↗ لینک کوتاه

معاون برنامه‌ریزی سازمان جهادکشاورزی استان:

۳۸۰۰ شغل جدید در بخش کشاورزی قزوین ایجاد شد

معاون برنامه‌ریزی اقتصادی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: سال گذشته سه هزار و ۸۴۸ شغل جدید در بخش کشاورزی استان قزوین ایجاد شد.

حمیدرضا تبسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین با اشاره به نقش تسهیلات مالی در تکمیل و توسعه طرح‌های کشاورزی، اظهار کرد: سال گذشته سه هزار و ۸۴۸ شغل جدید در بخش کشاورزی استان قزوین ایجاد شد که تسهیلات اعطایی به بخش کشاورزی نقش پررنگی در ایجاد این شغل‌ها داشته است.

وی افزود: با ایجاد این میزان شغل، تعهد اشتغال بخش کشاورزی قزوین در سال گذشته که سه هزار و ۸۷۱ نفر بود بیش از ۱۰۰ درصد محقق شد.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین عنوان کرد: از اشتغال‌های ایجاد شده در کشاورزی استان در سال گذشته ۹۸۲ شغل به شهرستان تاکستان اختصاص داشت و ۹۶۳ شغل مربوط به شهرستان بوئین زهرا، ۹۶۲ شغل مربوط به شهرستان قزوین، ۴۶۱ شغل مربوط به شهرستان آبیک، ۳۱۱ شغل مربوط به شهرستان البرز و ۱۹۲ شغل نیز مربوط به شهرستان آوج بود.

تبسمی در پایان گفت: همه مشاغل ایجاد شده یاد شده راستی آزمایی شده و برای شغل‌های ایجاد شده در سازمان تامین اجتماعی کد جدید تعریف شده است.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها