پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

۷۹ واحد صنفی پلمب شدند/ کاهش ۸۲ درصدی مصرف سوخت در استان
کد خبر: ۳۴۱۲۳۱ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱/۱۳ ساعت: ۱۲:۱۴ ↗ لینک کوتاه

معاون سیاسی استاندار قزوین:

۷۹ واحد صنفی پلمب شدند/ کاهش ۸۲ درصدی مصرف سوخت در استان

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: ۷۹ واحد صنفی در قزوین به علت تخلف و بی‌توجهی در طرح فاصله گذاری اجتماعی که باهدف قطع زنجیره ویروس کرونا اجرایی شده بود، پلمب شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در گفت و گو با خبرنگارصبح قزوین اظهار کرد: از زمان شروع طرح فاصله گذاری اجتماعی در قزوین، ۱۷ خودرو توقیف و برای ۴۶ خودروی دیگر نیز جریمه قانونی اعمال شده است.

وی در خصوص کنترل خودروهای ورودی و خروجی به استان عنوان کرد: ۱۴ تیم ناظر و کنترل کننده در ورودی‌های اصلی شهر و ۲۴ تیم دیگر نیز نقاط بین شهری مستقر شده و به صورت مستمر روی تردد خودروها از نظر ابتلا به ویروس کرونا کنترل می‌کنند.

۲۵ هزار و ۶۰۰ نفر تحت پایش و غربالگری ویروس کرونا قرار گرفتند

این مقام مسئول تصریح کرد: بر اساس اقدامات انجام شده از سوی تیم‌های کنترلی و مستقر ۲۵ هزار و ۶۰۰ نفر تحت پایش و غربالگری ویروس کرونا قرار گرفته و در صورت نیاز افراد مشکوک نیز به مراکز درمانی هدایت شده‌اند.

حبیبی به کاهش ۸۲ درصدی مصرف سوخت در استان اشاره کرد و گفت: میزان مصرف سوخت روزانه در استان قزوین به ۵۴۵ هزار لیتر رسیده است که دلیل این کاهش تردد خودروها و همراهی مردم برای شکست ویروس کرونا است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین خاطرنشان کرد: در خصوص واحدهای توزیع کننده مواد غذایی و دارویی هیچ گونه تعطیلی صورت نگرفته و با ذخایری که انجام شده جای هیچ نگرانی وجود ندارد که امیدواریم شهروندان استان همچنان همکاری کنند.

انتهای پیام/ 

دیدگاه ها