پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

نظارت‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت قزوین تشدید می‌شود
کد خبر: ۳۴۱۲۰۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱/۱۲ ساعت: ۱۱:۱۷ ↗ لینک کوتاه

فرماندار شهرستان قزوین:

نظارت‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت قزوین تشدید می‌شود

فرماندار شهرستان قزوین گفت: تشدید نظارت‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت و همکاری مردم با جایگاه‌داران می‌تواند نقش مهمی در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ محمد شفیعی با حضور در جایگاه‌های سوخت سطح شهر قزوین بر لزوم نظارت بازرسان بر نحوه‌ی سوخت‌گیری تاکید کرد.
 
وی افزود: اپراتورها برای پیشگیری از بیماری کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری باید خود اقدام به سوخت گیری کنند که متاسفانه این مهم تاکنون در حد مطلوبی انجام نشده است.
 
فرماندار شهرستان قزوین، جایگاه‌های سوخت را یکی از اماکن عمومی پرخطر و مستعد برای انتقال ویروس کرونا دانست و گفت: براساس دستور صادره از سوی فرمانداری، مقرر شده در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس جایگاه‌های سوخت نسبت به گندزایی محیط اقدام کنند.
 
شفیعی عنوان کرد: کنترل مضاعف و نظارت مستمر به لحاظ رعایت اصول بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا بر جایگاه‌های انتقال سوخت در شهرستان قزوین انجام می‌شود.
 
به گفته فرماندار قزوین؛ تیمی متشکل از نمایندگان فرمانداری، دادستانی، بهداشت محیط و نیروی انتظامی این اماکن را بازرسی و در صورت مشاهده عدم رعایت نکات بهداشتی پس از تنظیم صورت‌جلسه در محل با متخلفین از سوی دستگاه قضا برخورد جدی و قانونی خواهد شد.
 
شفیعی بیان کرد: در راستای تداوم سلامت در جامعه و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا این بازدید‌ها به صورت مستمر از جایگاه‌های سوخت در سطح  شهرستان قزوین ادامه خواهد داشت.
 
فرماندار شهرستان قزوین از مردم خواست تا هنگام سوخت گیری وجه نقد پرداخت نکنند و برای کاهش تردد در جایگاه‌های سوخت و پیشگیری از این بیماری، به صورت کامل سوخت گیری کنند. 
انتهای پیام/7003

دیدگاه ها