پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

قانونگذاری‌ها باید مبتنی بر شعار سال"جهش تولید" باشد
کد خبر: ۳۴۱۰۷۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱/۷ ساعت: ۱۲:۵ ↗ لینک کوتاه

رئیس کل دادگستری استان قزوین:

قانونگذاری‌ها باید مبتنی بر شعار سال"جهش تولید" باشد

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برای اجرایی شدن شعار سال، باید قانونگذاری‌های ما مبتنی بر آن شعار باشد و دستگاه‌های اجرایی در این مسیر حرکت کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اولین نشست مدیران قضایی استان در سال 99 با حضور رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان قزوین به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
 

حجت الاسلام قدرتی در این نشست اظهار کرد: ویروس کرونا با مشکلاتی که برای جامعه بشریت ایجاد کرد حداقل سبب شد تا به نعمت‌های خداوند بیشتر توجه کنیم و شاکر باشیم.

مقام ارشد قضایی استان ضمن تقدیر و تشکر از جهادگران و مدافعان عرصه سلامت بیان کرد: همه ما مکلف به انجام دستورات و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تیم پزشکان هستیم. در این راستا دستگاه قضایی در کنار سایر دستگاه‌ها، گام‌های بلندی برداشته است.

وی با اشاره به پیشگام بودن استان در زمینه اجرایی کردن بخشنامه‌های قوه قضائیه اظهار کرد: در روزهای پایانی سال 98 بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های متعددی از سوی ریاست قوه قضاییه در راستای مرخصی‌ها و عفوی که به عنایت و کرامت مقام معظم رهبری صورت گرفت، صادر و اجرایی شد که با همت همکاران، استان قزوین جزء استان‌های پیشگام در این زمینه بود.

رئیس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: نامگذاری سال‌ها و تعیین شعار برای هر سال نشانگر یک ضرورت است که بر اساس بررسی‌ها و مطالعات و تحقیقات درباره نیازهای جدی کشور صورت می‌گیرد. امسال نیز با روشنفکری مقام معظم رهبری در خصوص مسائل کشور، منطقه و دنیا، شعار "جهش تولید"انتخاب شد.

وی افزود: برای اجرایی شدن شعار سال باید قانونگذاری‌های ما مبتنی بر آن شعار باشد و باید دستگاه‌های اجرایی در این مسیر حرکت کنند و دستگاه‌های نظارتی نیز ماموریت‌های خود را در این زمینه انجام دهند تا همانطور که رهبری فرمودند، مردم تحقق این شعار را در زندگی خود احساس کنند.

قدرتی در ادامه گفت: آیت الله رئیسی در جلسه با جمعی از معاونین دستگاه قضایی جهت کار را برای دستگاه قضایی و مسئولین کشور روشن کردند و الزامات جهش تولید را در راستای لبیک گویی به مقام معظم رهبری تبیین کردند. 

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات ایجاد کرده، ضمن برنامه‌ریزی دقیق نیازمند همدلی و همت مضاعف برای تحقق شعار سال هستیم.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها