پایگاه خبری صبح قزوین

آخرین اخبار استان قزوین

راه‌اندازی ۶ کارگاه دوخت ماسک توسط بسیجیان در قزوین+ تصاویر
کد خبر: ۳۴۱۰۵۷ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱/۷ ساعت: ۸:۲۱ ↗ لینک کوتاه

راه‌اندازی ۶ کارگاه دوخت ماسک توسط بسیجیان در قزوین+ تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین از راه‌اندازی ۶ کارگاه دوخت ماسک توسط بسیجیان خبر داد و گفت: این کارگاه‌ها در شهرهای اقبالیه، محمود آباد، اقبال شرقی، الموت و کوهین مشغول به فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ زین العابدین اصل بیگی با اشاره به راه‌اندازی کارگاه دوخت ماسک اظهار کرد: در راستای ابلاغ فرمانده معظم کل قوا به ستاد کل نیروهای مسلح در مورد راه‌اندازی قرارگاه‌های بهداشتی درمانی، سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین با راه‌اندازی این قرارگاه اقدام به راه‌اندازی ۶ کارگاه تولید ماسک کرده و با تعامل و نظارت مجموعه شبکه بهداشت و درمان اقدام به توزیع رایگان در سطح شهرستان قزوین کرده است.

وی عنوان کرد: کارگاه‌های راه‌اندازی شده به همت رده‌های قشری بسیج از جمله بسیج خواهران، بسیج مساجد و محلات و بسیج اصناف بوده و روزانه بیش از پنج هزار ماسک تهیه و تولید می‌شود.

اصل بیگی بیان کرد: این کارگاه‌ها در شهرهای اقبالیه، محمود آباد، اقبال شرقی، الموت و کوهین مشغول به فعالیت هستند و بسیجیان بدون هیچ چشم‌داشتی و برای رضای خدا در این کارگاه‌ها فعالیت می‌کنند تا همه با هم کرونا را شکست دهیم.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات شهرستان قزوین با اشاره به ظرفیت بالای بانوان بسیجی در امر امدادرسانی و خدمات، عنوان کرد: بانوان ایثارگر در دوران دفاع مقدس در پشتیبانی جنگ حضور فعال داشتند و امروزه نیز جهادگونه در مواجهه با ویروس منحوس کرونا به یاری نیروهای بسیجی و سپاهی آمده و خدمات شایانی ارائه داده‌اند.

این مقام مسئول تاکید کرد: بسیج با تمام توان خود درخط مقدم مبارزه با بیماری کرونا است و جهادگران بسیجی شهرستان قزوین نیز از تمام توان خود جهت ریشه‌کن کردن این بیماری و خدمت به مردم استفاده خواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) شهرستان قزوین در پایان ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از بسیجیان که در این کار خداپسندانه شرکت کردند، عنوان کرد: این کار جهادی تا نابودی ویروس منحوس کرونا ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها