۲۱/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۱ یکشنبه

صبح قزوین صحت انتخابات ۲ حوزه انتخابیه قزوین تایید شد
کد خبر: ۳۴۰۵۷۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ساعت: ۱۲:۱۱ ↗ لینک کوتاه

رئیس ستاد انتخابات استان:

صحت انتخابات ۲ حوزه انتخابیه قزوین تایید شد

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: شورای نگهبان، صحت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک و بویین زهرا و آوج را تایید کرد.

صحت انتخابات ۲ حوزه انتخابیه قزوین تایید شد

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین اظهار کرد: بعد از پایان فرایند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان و شمارش آرا، فاطمه محمدبیگی و لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک و روح الله عباسپور در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج حائز اکثریت آرا شده بودند که توسط شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در حوزه انتخابیه تاکستان هم رجب رحمانی بیشترین آرای این دوره از انتخابات را کسب کرد که شورای نگهبان هم اکنون در حال بررسی برای تایید صحت برگزاری انتخابات این حوزه است.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین بیان کرد: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۳۹ نامزد از حوزه‌های انتخابیه استان قزوین تایید صلاحیت شده بودند که با انصراف ۵۲ نفر، ۸۷ نفر بخت خود را برای کسب رای از مردم و حضور در خانه ملت محک زدند.

وی ضمن تشکر از عوامل هیئت اجرایی، نظارت، بازرسی و محافظان در این انتخابات، گفت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بیش از ۲ هزار خودرو و ۲۰ هزار نفر ساماندهی شده بودند و بزرگترین رویداد سیاسی استان با مشارکت مردم به نحو مطلوبی برگزار شد.

انتهای پیام/7003

 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان